Laidinė pelė žaidimams "Logitech G502 SE Hero"

Laidinė pelė žaidimams "Logitech G502 SE Hero"

40 €
ID: 8042499
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 9
Laidinė pelė žaidimams "Logitech G502 SE Hero"
Daugiau nuotraukų (5)

Skelbimo aprašas

Laidinė pelė žaidimams "Logitech G502 SE Hero" iš ekspozicijos, buityje nenaudota, dėl to geros techninės būklės. Be dėžutės, be svarelių!, matomi neryškūs pabraižymai, būklė matosi nuotraukose.

G502 Hero pasižymi pažangiu itin tiksliu optiniu jutikliu, reguliuojamu RGB apšvietimu, redaguojamais žaidimų profiliais, raiška nuo 100 iki 16.000 DPI ir keičiamais svoriais (komplekte nėra). Taip pat turi mechaninius mygtukus, tarnaujančius net 50 milijonų paspaudimų, patvarų medžiaginį laidą, guminius šonus ir dar daugiau.

Hero jutiklis pasižymi naujos kartos struktūra ir gali pasiekti net 400+ IPS visame 100 – 16.000 DPI diapazone be jokio filtravimo ar akseleravimo. Hero pasiekia profesionalaus lygio tikslumą ir greitį. Jutiklio nustatymus galima lengvai sureguliuoti naudojant "Logitech G HUB" programą, taip pat suprogramuoti komandas ir kombinacijas kiekvienam iš 11 mygtukų, o profilis yra išsaugomas tiesiai į pelės atmintį.

Lightsync technologija leidžia RGB valdymą perduoti žaidimams, garsui ar ekrano vaizdui, taip užtikrinant ypač įtraukiantį pelės naudojimą. Galima pasirinkti iš 16,8 milijono spalvų spektro ir sinchronizuoti RGB efektus su kitais Logitech G įrenginiais.

Daugiau informacijos galima rasti pateiktoje nuorodoje į oficialų gamintojo puslapį bei video apžvalgoje čia:
https://www.youtube.com/watch?v=u6x1LNJO94w

- - -
Prekė iš Vakarų Europos sandėlių, turiu ir daugiau įvairios naujos kompiuterinės, garso bei kt. technikos pardavime, žr. visus mano skelbimus.
- - -
Miestas - Lentvaris, Trakų r. sav.
Siunčiu į LP Express / DPD paštomatą (+3,00 €).

Kontaktai

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai