KVĖPAVIMO TRENIRUOKLIS ,,SAMOZDRAV” uz 190 Lt

KVĖPAVIMO TRENIRUOKLIS ,,SAMOZDRAV” uz 190 Lt

55,03 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5700801
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 159
KVĖPAVIMO TRENIRUOKLIS ,,SAMOZDRAV” uz 190 Lt
Daugiau nuotraukų (5)

Skelbimo aprašas

KVĖPAVIMO TRENIRUOKLIS ,,SAMOZDRAV”
APARATAS SAMOZDRAV

Išgelbėjimas nuo tablečių, insulto ir infarkto.
Aparatas būtinas tiems, kurie nori išvengti IŠL (išeminės širdies ligos) ir hipertonijos, patikimai apsisaugoti nuo insulto, infarkto ir nuo daugelio lėtinių negalių. Skirtingai nuo kitų gydymo priemonių, specialus kvėpavimo prietaisas ,,Samozdrav’’, sukurtas N.A.Agadžianiano, Rusijos medicinos mokslų akademijos akademiko ir jo kolegų iš Samarijos, pašalina pagrindinę širdies - kraujagyslių ligų priežastį natūraliu, nemedikamentiniu būdu, su gerokai mažesnėmis išlaidomis.

Paprasta, kasdieninė 30 min. procedūra per 4-10 mėn. atstato susiaurėjusias kraujagysles į normalią būklę, dėl to nebėra poreikio kraujagysles plečiantiems preparatams. Tokiu būdu pasiekiamas normalus širdies krūvis, spaudimas ir visų organų, tame tarpe širdies ir smegenų normalus aprūpinimas krauju.

Dingsta infarkto ir insulto grėsmė. Kraujo normalaus aprūpinimo atstatymas yra svarbi profilaktikos sąlyga, norint išvengti eilės susirgimų: hipertonijos, išeminės širdies ligos, osteochondrozės, astmos, bronchito, nemigos, alergijos, aterosklerozės, migrenos, artrito, parodontozės, artrozės, prostatito, kolito, gastrito, vidurių užkietėjimo, skrandžio žaizdų ligų, 2-o tipo diabeto.

Padidėja organizmo imunitetas, atsparumas virusiniams susirgimams, gripui ir t.t. Dėl savo unikalių galimybių ,,Samozdrav” įvertintas sidabro ir dviem aukso medaliais tarptautiniuose išradimų forumuose Briuselyje, Paryžiuje ir Maskvoje. 1998 m. žmonėms atsirado galimybė pasirinkti: prarastos sveikatos palaipsnį atstatymą per keletą mėnesių arba gyvenimą vartojant tabletes, sveikatos blogėjimą ir insulto arba infarkto grėsmę.

www.youtube.com/watch?v=w-U1pUQhJfA


Naujas, pilnos komplektacijos KVĖPAVIMO TRENIRUOKLIS ,,SAMOZDRAV” yra Kaune, bet galima siųsti registruotu siuntiniu ir į visas kitas vietas.

Kaina: 190 Lt.


Tel. 8 684 46921
rytisjonas@gmail.com

Kontaktai

Vardas
Rytis
Telefonas
Miestas
Kaunas
El. paštas