Kvepalai , kosmetika , papildai , kava ,arbata viskas geros kokybes .

Kvepalai , kosmetika , papildai , kava ,arbata viskas geros kokybes .

10 €
ID: 7968781
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 3
Kvepalai , kosmetika , papildai , kava ,arbata viskas geros kokybes .

Skelbimo aprašas

FM World kvepalai. Žinomiausi aromatai. Kvepalai vyrams, kvepalai moterims, unisex kvepalai, kvepalai su feromonais, kvepalai intensyvūs, nišiniai kvepalai - skaniausi kvepalai pagal kiekvieno skonį! Mėgiamiausi kvepalai turi savo kvapo kitus produktus, kaip dušo gelis, dezrodorantas, kūno balzamas. Kokie kvepalai Tavo mėgiami? Rašyk ir rasime, padėsime, nes FM World asortimente apie 200 rūšių kvepalų - tikrai išsirinkti yra iš ko ir galėsi išbandyti naujus, nes kainos tokios, kad berta turėti keletą buteliukų visoms nuotaikoms ir progoms. Labai platus pasirinkimas!
Kvepalai tarsi nematomas, bet gražus, stilingas rūbas papildantis ir užbaigiantis Jūsų įvaizdį. Todėl toks didžiulis dėmesys skiriamas kvepalams, kvepalai tiek vyrams, tiek moterims aktualūs, kad galėtų pabrėžti savo individualumą.
Žinomiausi kvapai - išrankiausiems kvepalų mėgėjams. Yra kvepalų net labai maža kaina tik 10 Eur už 50ml - tai FM Pure kvepalai.
Prabangios pakuotės, išskirtiniai kvapai karališkos kolekcijos PURE ROYAL buteliukuose 50ml 26 Eur. Ir prabangiausia - ypatingų, unikalių kvepalų kolekcija - padėsiančių nukeliauti į prabangų nišinių kvapų pasaulį už keliasdešimt eurų. Leiskite tai sau.
Ryški šių dienų tendencija ir patogumas - unisex kvepalai - kai vienu buteliuku dalinasi abu vyras ir moteris - praktiška ir kvepia kiekvienas unikaliai, kvapai skirtingai prisiderina prie odos. Viską pirkti gamintojo kainomis susikūrus savo paskyrą.
Visa tai galite apžiurėti ir užsisakyti ČIA :

https://shop-lt.fmworld.com/partner/21108029

Tai saugu ir patikima .

Kontaktai

Vardas
Alvydas
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai