Kūno sviestai iš Victoria's Secret tik www.PerkiSau.lt svetainėje

Kūno sviestai iš Victoria's Secret tik www.PerkiSau.lt svetainėje

11,9 €
ID: 5932187
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 48
Kūno sviestai iš Victoria's Secret tik www.PerkiSau.lt svetainėje
Daugiau
Daugiau nuotraukų (9)

Skelbimo aprašas

Viską atsimena mūsų kūnas – nuovargį, džiaugsmą, nuostabą, atpažinus kažką brangaus... Todėl jam kartais reikia poilsio, ramybės ir patikimos apsaugos nuo išorės dirgiklių. Jam reikalinga natūrali odos drėgmė, kad galėtume džiaugtis ne tik gražia, bet ir sveika oda. Todėl kūno sviestas – bene tinkamiausia kūno priežiūros priemonė, puoselėjanti, sauganti, maitinanti mūsų kūno odą.
Koks bebūtų metų laikas, vakarėlių aprangos kodas, kur besiruoštume atostoguti – dabar mūsų kūnas gali tapti gražiausia puošmena. Jo nebeslėpsim po marškinėliais ilgomis rankovėmis, nesidrovėsim vilkėti trumpus šortus ar kokią kitą mums patinkančią aprangą. Kūno sviesto teikiamą malonumą ir naudą netruksime pajusti vos šiam įsigėrus į mūsų odą – nuosekliai ir pastoviai jį naudojant, oda taps pastebimai elastingesnė, nepalyginamai švelnesnė, ji lengviau sukaups ir išsaugos natūralią drėgmę. Malonius pojūčius dar labiau sustiprins šio sviesto kvapų įvairovė – nuo egzotiško, dar nepažinto, iki jau pažįstamo, bet subtiliai perteikto citrinos ar nektarino aromato. Kūno sviestas, kaip kūno priežiūros priemonė, yra naudinga ir reikalinga mūsų organizmui. Šioje priemonėje gausu antioksidantų, vitamino E, todėl jie padeda užtikrinti odos sveikatą bei teisingą jos priežiūrą. Netepantys rūbų, švelniai įsigeriantys, jie – ir apsauga, ir sveikata, ir malonumas.
Kai teks netikėtai kažkur skubėti, kai norėsime pasitikėti savimi, kai pildysime savo svajones ir sieksime savo tikslų – nepamirškime, kad grožis šalia mūsų. Juo švyti visas mūsų kūnas!

Daugiau prekių rasite:
http://www.perkisau.lt/k/victorias-secret-kosmetika/kuno-sviestai

Kontaktai

Vardas
www.PerkiSau.lt
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai