Kūdikio lizdas / kūdikio dėžė

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Kūdikio lizdas / kūdikio dėžė

320 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6137924

Skelbimo aprašas

Kodėl “ Kūdikio lizdas” ? Skaitykite Mamos istoriją:
„Prisimenu kaip laukiantis savo mažylės jaučiau nerimą ir visišką pasimetimą. Nežinojau ką reikia pirkti, kad ilgai lauktam vaikeliui nieko netrūktų. Gąsdino mintis apie trūkstamų pirkinių sąrašo sudarinėjimą pirmomis valandomis po gimdymo. O jeigu visiškai nuoširdžiai – nebuvo iš ko daug pirkinėti. Nuėjau kelis kartus į vaikų prekių parduotuves. O ten galybė rūbų ir daiktų. Jų kainų didybė pribloškė. Paskaičiavau, apsiverkiau, išėjau, paskambinau mamai...
Kaip dažnai nutinka antras nėštumas buvo praktiškesnis. Mano draugė gyveno Suomijoje ir parodė „Kūdikio dėžę“ (Baby Box). Iš pradžių šypseną kėlė mintis apie kažkokią dėžę. Vėliau prieš akis išvydau dailaus dizaino kraitelio dėžę. Ją saugią ir švarią draugė naudojo kaip lovelę savo giliai parpiančiam kukuliui.
Dėžės turinys nustebino - viduje radau viską ko gali prireikti naujagimiui ir gimdyvei – tikrai viską – nuo sauskelnių, čiužinuko iki rūbelių, čiulptukų ir t.t. O svarbiausia yra ne tai, kad su vienos dėžės įsigijimu pamiršau ką reiškia drąskytis per parduotuves (kai tinsta kojos, tualetas reguliariai pasiilgsta kas 30 min.). Didžiausią įspūdį paliko bendrystės jausmas. Įsivaizduokite, saulutės spinduliai žaidžia ant medžių viršūnių. Parkas kvepia pušimis, o tu stumi vežimėlį. Pasuki galvą ir pamatai šalia patį mieliausią leliuką su tokiais pačiais rūbeliais kaip ir taviškis. Negali nenusišypsoti šalia einančiai mamytei.“, - Milda (29 m.)

Ilgus metus stebėjome kaip Suomijoje kūdikio dėžė gelbsti gyvybes. Kraitelis kūdikiui, kurį dovanų gauna kiekviena gimdyvė tapo gražia tradicija.
Pagaliau, „Kūdikio lizdas“ atėjo į Lietuvą.
Į vieną komandą susibūrė didelę patirtį turintys įvairių sričių specialistai, kurių tikslas yra mažinti kūdikių mirtingumą, sukurti mamytei ir naujagimiui visišką komfortą ir saugumą.
Mes siekiame, kad pas kiekvieną jauną Mamą ir Tėtį apsigyventų
„Kūdikio lizdas“:
- pirmoji lovelė
- saugumas
- komfortas
- geriausia dovana
- viskas kas reikalinga kūdikiui ir mamai ir jokio streso!
Kai mes sugalvojome sukurti "the Baby’s Nest / Kūdikio lizdą" ir pasiūlyti Lietuvos Tėveliams, padarėme prielaidą, kad pirmiausia ir svarbiausia jauniems Tėvams pasiūlyti daug drabužėlių, taip lauktam kūdikėliui!

Mūsų prielaida nepasitvirtino!!

Surengėme apklausą. Apklausėme labai daug Mamų su naujagimiais, prašydami prisiminti tą dieną, kai po gimdymo pargrįžo į namus su mažyliu, koks produktas, iš visų kūdikiui skirtų daiktų, jai buvo svarbiausias ir, buvome nustebinti, kad kūdikių drabužėliai nebuvo numeris pirmas.

Dauguma mamų sakė, kad apsipirkinėdamos jos pamiršo daugelį reikalingų dalykėlių savo kūdikiui. Drabužėliai, pasak jų, dažnai dovanojami senelių, draugų, giminaičių, todėl jų tiesiog tiek daug neprireikė. Dar prieš išvykstat į gimdymo namus joms į galvą neatėjo mintis apie tokius produktus kaip; vienkartines kelnaites po gimdymo, įklotus į liemenėlę nuo pratekėjimo, higieninius paketus po gimdymo, kremą krūtinės spenelims! Jos pamiršdavo save galvodamos tik apie savo mažylį, kuris netrukus turėjo ateiti. O apie buteliukus, kurių prireikė jau po gimdymo, net ir maitinant krūtimi, o apie natūralų kūdikiui ir jai pačiai skirtą skystą muilą, ką ir kalbėti... Teko Tėčiui parūpinti. Tokie produktai kaip žirklutės nagučiams, termometras ir t.t rodėsi, kad kūdikiui tikrai negreit bus reikalingi, tačiau tai buvo klaidinga nuomonė.

Taigi, ilgai galvojome pasitelkę į pagalbą ir profesionalų komandą, ką visgi vertėtų įtraukti į "the Baby’s Nest / Kūdikio lizdą" ​​ir siūlome pačius reikalingiausius produktus, per pirmąsias kelias savaites - Mamoms, o kūdikiams svarbiausius jo pirmiesiems mėnesiams

the "Kūdikio" dėžė
Čiužinukas x 1
Vandeniui atspari paklodė x 1
Paklodė x 1
Natūrali juosta/diržas 75 Euros

the "Basic" box - "Pagrindinė" dėžė
Čiužinukas x 1
Vandeniui atspari paklodė x 1
Paklodė x 1
“Magics” Paklotai vienkartiniai pakas x 1
“Magics “ Sauskelnės - naujagimiui pakas x 1
“Magics” Drėgnos servetėlės pakas x 1
Natūrali juosta/diržas 95 Euros

the “Deluxe“ box - "Deluxe" dėžė
Viskas iš "Pagrindinės" dėžės - the “Basic” box plius :
Termometras
Natūralus Kastilijos skystas muilas 150ml x 1
Kūdikų higienos rinkinukas: plaukų šepetys, šukos, replytės ir žirklutės nagučiams,
Dantų šepetėlis, dildė nagučiams, x 1
Vienkartiniai liemenėlės įklotai pakas x 1
Balzamas spenelių priežiūrai x 1
Vienkartinės kelnaitės po gimdymo pakas x 1
Moterų įklotai po gimdymo pakas x 1
Buteliukas 120 ml. x 1
Buteliukas 240 ml. x 1
Čiulptukas x 1
Miego žaisliukas x 1 200 Euros

the “Super Deluxe” box - "Super Deluxe" dėžė
Viskas iš "Deluxe" dėžės - the “Deluxe” box plius :
Šliaužtinukai x 1
Smėlinukai x 1
Marškinukai x 1
Kepurėlė x 1
Seilinukas x 1
Vilnonės kojinytės x 1
Rankšluostis x 1
Flanelinis vystyklas x 3 vnt.
Marliukas x 3 vnt.
Pledas x 1 320 Euros

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.