Kripto valiutos kasykla.

Kripto valiutos kasykla.

Sutartinė
ID: 7425454
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 14

Skelbimo aprašas

Pastangos ir laiko sąnaudos bus minimalios, o nauda tikrai didelė, naudojamas tik telefonas (kasimo metu visiškai nenaudojami telefono resursai ir nesekinama baterija).

Norėčiau pabrėžti, kad prieš pradedant, nereikės NIEKO investuoti, jokio pradinio įnašo, jokių pinigų! Kasama NEMOKAMAI. Tai rimtas, originalus ir legalus projektas!

Privalumai:
Decentralizuota – tai saugūs, nepakeičiami, nesuklastojami skaitmeniniai pinigai.
Reikalingas tik telefonas – nereikia jokių resursų, visiškai nesekinama baterija.

Viskas ko Tau reikės, tai šiek tiek laiko, minimalių pastangų ir žinoma kantrybės! Jei turi šias savybes, draugauji su telefonu ir internetu (mobilus ar WiFi) – bus vienas juokas. Viskas lengva ir suprantama.

Kas yra Pi Network?
Tai pirmoji skaitmeninė valiuta (PI), kurią gali kasti tiesiog savo telefone! Ir tai visiškai nesudėtinga ir lengva. Tai unikali kriptovaliuta, prieinama visiems žmonėms, turintiems telefoną. Paprasčiau ir būt negali, nes užtenka atsisiųsti programėlę iš Apple Store arba Google Play!

Ši, nauja programėlė, susikūrė prieš nepilnus metus, tačiau išplito po visą pasaulį milžinišku greičiu ir neatrodo, kad žada sustoti.

Ją sukūrė trys Stanfordo absolventai:
(Dr. Nicolas Kokkalis, Dr. Chengdiao Fan ir V incent McPhillip),

Tikslas - sukurti tokią kriptovaliutą, kuri nenaudotų daug išteklių, būtų paprasta ir prieinama visiems, nes dabartinis kriptovaliutos kasimas yra sunkus ir rizikingas. Apie įkūrėjus daugiau rasite: https://minepi.com/team

Tiesa, šiuo metu ši valiuta vertės neturi, tai reiškia, kad 1 PI = 0 EUR (taip pat buvo ir su Bitcoin 2008 metais), o šiuo metu 1 BTC (Bitcoin) yra vertas net 9,225 EUR. Taigi esu garantuotas, kad su Pi gali kartotis panašus scenarijus, nes šis projektas tikrai plėtojamas ir prižiūrimas. Kodėl neprisijungti ir nepabandyti?

TRUMPI FAKTAI:
Girdėjai apie tokią valiutą BITCOIN?
Girdėjai, kokia sėkmė lydi šią valiutą ir žmonių istorijas?

2013 m. 1 BTC (bitcoin) vertė buvo vos 10 EUR.
2017 m. Gruodžio mėn. Bitcoin buvo pasiekęs net 16,639 EUR.
2020m. 1 BTC (bitcoin) vertė siekia 9,225 EUR.

Todėl, galima tik įsivaizduoti kokius pinigus žmonės gavo, kurie pardavė Bitcoin tinkamu laiku.

Dabar kviečiu prisijungti prie naujos Pi Network revoliucijos!
Visas Jūsų darbas, kurį turite daryti – būti aktyvus, t.y. kas 24 val. įjungti programėlę, ir paspausti ŽAIBO ikoną, kuri patvirtina jūsų aktyvumą. Viskas.

SVARBU! Pradėti kasti PI valiutą GALIMA TIK su pakvietimu, todėl parsisiuntus programėlę, BŪTINA užsiregistruoti per kito žmogaus nuorodą, įrašant jo slapyvardį. Tokiu būdu tiek Jums, tiek kitam asmeniui bus greičiau kasama kriptovaliuta.

Registruodamiesi įrašykite mano slapyvardį: Bo55o arba naudokite žemiau pateiktą nuorodą ir parsisiųskite programėlę.

minepi.com/Bo55o

Kviečiu jungtis prie revoliucijos ir puikios idėjos bei sekti naujienas apie šį projektą, nes tai – originalu ir paprasta, kas dabartiniame pasaulyje yra vertinama.

PASKUBĖKITE - laikui bėgant dėl didelio populiarumo, šios valiutos nebebus galima kasti, arba bus kasama LABAI LĖTAI. Taigi būkite pirmieji, didesnis greitis, daugiau iškasite, daugiau turėsite pinigų ir geresnę ateitį užsitikrinsite. Tai investicija į ateitį. Sėkmės kviečiant draugus ir pažįstamus!

Kontaktai

Vardas
Bo55o
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai