Krikštynų atributika ir dekoravimas

Krikštynų atributika ir dekoravimas

1 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 7009187
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 30
Krikštynų atributika ir dekoravimas
Daugiau
Daugiau nuotraukų (12)

Skelbimo aprašas

Tai ko reikia krikštynoms, visa krikštynų atributika ir kitos smulkmenėlės vienoje vietoje internete www.RasotiZiedai.lt.

Medaliai, ženkliukai, žaidimai, apdovanojimai, diplomai, dėžutės dantukams, Palinkėjimų knygos, albumai, etiketės, krikštynų žvakės, žvakių papuošimai, laikraštukai krikštukai ir kita krikštynų atributika. Sesė ir brolio pasižadėjimai, kūmų pasižadėjimai, 10 įsakymų krikšto tėvams, 10 įsakymų močiutei, seneliui. Pažadų kortelės, palinkėjimų kortelės, profesijos spėjimo kortelės, smagūs krikštynų žaidimai, papuošimai, balionai su heliu balionai su led lemputėmis, stalo dekoracijos, servetėlės. Angeliukai, dovanėlės svečiams.

E-parduotuvėje RasotiZiedai.lt patogu ir paprasta užsakyti Jums patikusias prekes Jums patogiu laiku ir Jums patogioje vietoje, kur bebūtumėte, darbe, namie ar gamtoje. Užsakykite ir iš kart atsiskaitykite. Jei prekės aprašyme nenurodytas prekės gamybos laikas Jūsų užsakytas prekes pristatysime per 3-is darbo dienas. Pasirinkite Jums patogų pristatymo būdą, kurjeriu į namus, populiarius ir patogius paštomatus, ar pasirinkite nemokamą prekių atsiėmimą švenčių atributikos centre „Rasoti Žiedai“, Taikos pr. 40, Klaipėda

Kontaktai

Vardas
Rasoti
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas