Kovoja su grybeline infekcija - L.Acidophilus (60)

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Kovoja su grybeline infekcija - L.Acidophilus (60)

18 €
O kiek mokėtum per mėnesį? Pildyti paraišką
ID: 5635956
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 56

Skelbimo aprašas

L.Acidophilus (60) - LABAI SVARBUS MOTERS SVEIKATAI

L.Acidophilus (60) :
● normalizuoja žarnyno mikroflorą, pašalina patogenines bakterijas;
● pagerina virškinimą ir maisto įsisavinimą;
● sumažina alergines reakcijas;
● padidina imunitetą;
● apsaugo nuo vidurių užkietėjimo ir viduriavimo;
● sumažina nemalonų burnos kvapą.

Dar XX šimtmečio pradžioje didysis tyrinėtojas I.I. Mečnikovas iškėlė hipotezę apie tai, kad didelis laktobacilų kiekis žarnyne yra būtina žmogaus sveikatos ir ilgaamžiškumo sąlyga.

Žmogaus organizme gyvena didelis mikroorganizų kiekis, kurių didelė dalis yra „draugiški“.
Bendras bakterijų, gyvenančių organizme ir sudarančių jo mikroflorą, svoris sudaro vieną - du kilogramus! Paskutiniu metu gydytojai vis dažniau vadina normalią žarnyno mikroflorą virškinimo sistemos ekstrakorporaliniu (neegzistuojančiu kūne) organu, kad pabrėžtų didžiulę jos reikšmę žmogaus sveikatai.

Žarnyno mikroorganizmų balansas – sveikatos ir puikios savijautos garantas, deja jis gali būti lengvai pažeistas, naudojant vaistinius preparatus, ypač antibiotikus, alkoholį, netaisyklingai maitinantis. Netgi rūkymas ir stresas gali pažeisti mikrobų pusiausvyrą. Todėl taip svarbu papildyti “draugiškų” bakterijų armiją , pasireiškus pirmiems disbalanso požymiams.

Lactobacilus acidophilus nepakeičiamos, maitinantis neracionaliai, sergant infekcinėmis ir grybelinėmis ligomis, sutrikus skrandžio - virškinimo traktui, vartojant antibiotikus, chemoterapiją, susilpnėjus imuninei sistemai.

L.Acidophilus – tai acidofilinės bakterijos (Lactobacilus acidophilus), paprastai gyvenančios žmogaus virškinimo trakte ir reikalingos žarnyno normalios mikrofloros palaikymui. Laktobakterijos padeda įsisavinti pieno produktus, skaido laktozę, sąlygoja geresnį kalcio įsisavinimą.

Moterų acidofilinės laktobacilos sudaro makšties apsauginės floros dalį ir atlieka svarbų vaidmenį, kovojant su grybeline infekcija.
L.Acidophilus rekomenduojamas kartu su kompanijos Santegra™ dietine ląsteliena FortiFi™, kuri sukuria palankią atmosferą laktobakterijoms.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.