Kompleksas su spanguolėmis sveikai šlapimo takų sistemai. Pakuotėje 100 kaps

Kompleksas su spanguolėmis sveikai šlapimo takų sistemai. Pakuotėje 100 kaps

9 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 2171602
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 1135
Kompleksas su spanguolėmis sveikai šlapimo takų sistemai. Pakuotėje 100 kaps

Skelbimo aprašas

Kompleksas su spanguolėmis sveikai šlapimo takų sistemai. Pakuotėje 100 kapsulių.

Spanguolės: palaiko sveiką šlapimo takų sistemą, kovoja su pasikartojančiomis šlapimo takų infekcijomis

• Koncentruotas augalinis ekstraktas
• Palaiko normalią šlapimo takų funkciją
• Antioksidacinis aktyvumas
• Saugo šlapimo takus nuo infekcijų
• Užkerta kelią inkstų akmenų susidarymui

Kas yra spanguolės?

Spanguolė yra santykinai nedidelė raudona uoga, auganti arti žemės vidutinio klimato zonoje daugelyje pasaulio šalių. Spanguolė yra tos pačios šeimos augalas kaip šilauogė ar mėlynė.

Spanguolėse veikliosios medžiagos yra cheminiai junginiai vadinami proantocianidinais. Proantocianidinai tai stiprūs antioksidantai, kurie sugeba sumažinti bakterijų prisijungimą prie šlapimo pūslės epitelio ląstelių. Šio veiksnio pagrindinis privalumas tas, kad bakterijos negali susijungdamos kauptis ir sukelti šlapimo pūslės, šlapimo takų ar kitų susijusių organų infekciją.

Kam naudojamos spanguolės?

• Sveiki šlapimo takai: Šlapimo takų infekcija verčia kankintis milijonus moterų (20% įtakoja kartą metuose), o gydymui tradiciškai skiriamas antibiotikų kursas. Tačiau spanguolių ekstraktas padeda natūraliai ir patikimai palaikyti sveikus šlapimo takus be jokio šalutinio poveikio. Šlapimo takų sveikatai kyla pavojus, kai prie šlaplės vidaus sienelės prilimpa patogeninių bakterijų, kurios sukelia cistitą. Spanguolių proantocianidinai užkerta kelią žmogaus audinių ir bakterijų sukibimui. Šis poveikis buvo taip gerai dokumentuotas, kad AFSSA (Agence française de securité sanitaire des aliments) paskelbė oficialią nuomonę: “padeda sumažinti tam tikrų E. coli bakterijų adheziją prie šlapimo takų sienelių”.
• Vėžys: Remiantis keliais vitro tyrimais parodyta, kad proantocianidinų junginiai, randami spanguolėse, dalinai įrodo antikancerogeninę veiklą.
• Širdies ligos: Spanguolių ekstraktas slopina mažo tankio lipoproteinų oksidaciją. Kadangi šis procesas turi didelę reikšmę širdies ligų sukėlimui, tai spanguolių papildų atliekama oksidacijos prevencija potencialiai sumažina širdies ligų riziką.
• Inkstų akmenys: medicinos profefionalai ir specialistai mano, kad chino rūgštis, kurios gausu spanguolėse, užkerta kelią inkstų akmenų susidarymui.

Kokie moksliniai tyrimai patvirtina jų veiksmingumą?

Moterims, turinčioms besikartojančią UTI istoriją (infekciją šešis ar daugiau kartų per metus), 12 savaičių kiekvieną dieną buvo duodamas 400mg koncentruotas spanguolių ekstraktas (standartizuotas iki 30% fenolio junginių, įskaitant ne mažiau kaip 25% proantocianidinų).

Nei vienai moteriai nepasireiškė UTI, kol buvo naudojamas spanguolių papildas, ir nei vienu atveju nebuvo neigiamo poveikio. Dar daugiau, atlikus apklausą po dviejų metų 75% moterų, kurios ir toliau vartojo spanguolių papildus, UTI nebuvo pasireiškęs nei karto.

Produkto sudedamosios dalys:

Vieneto dydis: 1 kapsulė
Vienetų skaičius pakuotėje: 100

Vieneto kiekis:
• Spanguolių koncentratas (Vaccinium macrocarpon): 200mg
• Kiaulpienė (Taraxacum officinale): 60mg
• Zefyras (Althea officinalis): 60mg
• Kibusis lipikas (Galium aparine): 60mg
• Paprastasis kukurūzas (Zea mays): 50mg
• Kanadinė auksašaknė (Hydrastis canadensis): 20mg

Kitos sudedamosios dalys: želatina (kapsulė), magnio stearatas (augalinės kilmės) ir silicio dioksidas.


Vartojimas

Vartoti po tris (3) kapsules per dieną, geriausiai po valgio.

ĮSPĖJIMAS: Nėštumo ar laktacijos laikotarpiu prieš naudojant šį produktą būtina pasikonsultuoti su sveikatos priežiūros specialistu.

Kaina: 9EUR


Pristatymas

Galima pasiimti Kaune ir Vilniuje. O taip pat galiu siųsti į visus miestus. Siunčiant Lietuvoje registruotu pašto siuntiniu 1,75EUR. Siunčiant išperkamuoju pašto siuntiniu, kuomet pinigai sumokami pašte atsiimant siuntinį, 5EUR. Siunčiant "Omniva" paštomato siuntiniu 3EUR.


------------------------------------------------------
VMI reg. individualios veiklos vykdymo paž. nr. 645342

Kontaktai

Vardas
Tomas
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas