KOKYBIŠKI vandens valymo filtrai

KOKYBIŠKI vandens valymo filtrai

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 2347190
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 551
KOKYBIŠKI vandens valymo filtrai

Skelbimo aprašas

KOKYBIŠKI , PRAMONINIAI IR BUITINIAI VANDENS FILTRAI ,gerom kainom !!! Darome vandens tyrimus, vandens filtrų parinkima, pristatyma, montavima, remonta, priežiūra ir kitas paslaugas vandens kokybei gerinti..Filtrai yra tikrai kokybiški " JAV GAMYBOS " kaip sakoma patikrinti su laiku.

VISAM NAMUI SKIRTI FILTRAIi:
Tai automatiniai filtrai skirti geležies, sieros vandenilio, mangano, kalcio ir magnio junginių pašalinimui (vandens minkštinimui). Ypač tinka gręžinių,šuliniu vandeniui valyti. Valymo principas - natūrali ir katalitinė geležies oksidacija. Filtre esantis mangano dioksido užpildas oksiduoja geleži, kuri nusėda kietų dalelių pavidalu. Tam tikru laiku, dažniausiai naktį, filtras išplauna šias daleles į kanalizaciją. Filtrai turi trijų tipų vožtuvus. M (Manual) vožtuvas išvalo filtrą pasukant rankenelę rankomis. TC (Time control) vožtuvas išvalo filtrą automatiškai iš anksto nustatytais laiko intervalais. VC (Volume control) vožtuvas išvalo filtrą automatiškai tik šiam išfiltravus tam tikrą kiekį vandens. Siekiant sustiprinti valymo efektą papildomai gali būti naudojamas oro pasiurbėjas su oksidacine talpa. Brangesniuose modeliuose naudojamas automatinis vožtuvas praplaunantis filtro užpildą dezinfekuojančiu tirpalu. Taip prailginamas užpildo tarnavimo laika, pagerėja valymo kokybė, sunaikinamos bakterijos.

GERIAMO VANDENS FILTRAI "Atbulinio osmoso sistemos" ;
Sistema ruošia aukščiausios kokybės geriamą vandenį. Geriamo vandens sistemos veikimas pagrįstas atvirkštinės osmosės principu. Vandens apdorojimui yra naudojami angliniai filtrai ir ultrafiltravimo membrana, kurios akutės (pro kurias sunkiasi vanduo) gerokai mažesnės už virusus ir bakterijas. Ši sistema taip pat šalina iš vandens sunkiuosius metalus, likusias druskas po įvadinių filtrų, dalinai šalina nitratus ir nitritus, nuodingus organinius junginius ir kt. Šios geriamojo vandens sistemos efektyvumas- 80-98%. Našumas, priklausomai nuo slėgio sistemoje, yra apie 190 - 250 litrų per parą. Filtro sistemos vandens talpykloje naudojimui nuolat yra paruošta apie 8 - 10 litrų filtruoto vandens.KAINA PRIKLAUSO NUO ( VANDENS KOKYBES) ir PASIRINKTOS FILTRAVIMO SISTEMOS KOMPLEKTACIJOS !!!!!

Kontaktai

Vardas
Edvard
Telefonas
Miestas
Vilnius
El. paštas