Kokybiškas miegas - ramus gyvenimas

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Kokybiškas miegas - ramus gyvenimas

18 €
O kiek mokėtum per mėnesį? Pildyti paraišką
ID: 5197036
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 118

Skelbimo aprašas

Passion Flower GP (30)

● ramina, rekomenduojama, kai padidėjęs dirglumas, nervingumas;
● pagerina užmigimą;
● pašalina raumenų spazmas, mėšlungį;
● naudojamas priešalkoholinėje programoje.

Passion Flower GP – puiki, natūrali, raminanti kompanijos Santegra ® priemonė, į kurios sudėtį įeina raudonžiedė pasiflora ( Passiflora incarnata L.).
Pirmieji pasiflorą pradėjo naudoti senovės actekai – kaip raminančią priemonę nuo nemigos ir padidinto nervingumo. Šį augalą taip pat naudoja Šiaurės Amerikos indėnai.
Pasiflora tradiciškai buvo naudojama kaip spazmolitinė ir raminanti priemonė neuralgijų, skausmingų menstruacijų, nemigos ir galvos skausmų atvejais.

Aktyviosios pasifloros medžiagos – flavonoidai (viteksinas, kempferolis, kvercetinas, rutinas), alkaloidai (harmanas), maltolis, fitosterinai ir kt.
Alkaloidai spazmolitiškai veikia lygiuosius raumenis, praplečia kraujagysles, sumažina arterinį spaudimą.

Passion Flower GP efektyvi priemonė padidėjus arteriniam spaudimui dėl nervingos būsenos; relaksantas, padeda nuo nevalingų traukulių , isterijos ir nervingumo.
Maltolis pasižymni raminančia savybe. Raudonžiedė pasiflora naudojama kaip sedatyvinė priemonė nuo neurastenijos, vegetacinės kraujagyslių distonijos, nerimastingos būklės, per didelio susijaudinimo, nervinių sutrikimų.
Be to, nustatyta, kad pasifloros aktyviosios medžiagos turi įtakos serotonino lygiui, kas įtakoja nuotaiką.

Passion Flower GP turi teigiamą poveikį nervų sistemai, ypač hormoninių sutrikimų atvejais. Rekomenduojama, pasireiškiant priešmenstruaciniam sindromui ir klimakteriniams sutrikimams.
Raudonžiedė pasiflora gali būti naudojama kaip raminanti priemonė hiperaktyviems vaikams, bei tais atvejais, kai sutrikusi dėmesio koncentracija.

Passion Flower GP rekomenduojama naudoti priešalkoholinėje programoje.
Raudonžiedė pasiflora skiriama prie kosulio. Reguliariai naudojant Passion Flower, pastebimas bronchinės astmos priepuolių dažnumo sumažėjimas.

Passion Flower GP – puiki migdomoji priemonė. Produktas nepavojingas ir nesukelia priklausomybės.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.