Klounas Vytukas ir Kalėdų senelis su snieguole

Klounas Vytukas ir Kalėdų senelis su snieguole

Sutartinė
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 152
Klounas Vytukas ir Kalėdų senelis su snieguole

Skelbimo aprašas

Žygio festas - Jūsų emocijų paletė!
Artėjant pačiai gražiausiai metų šventei - šv. Kalėdoms, kviečiame visus vaikučius, jų tėvelius pajusti stebuklų pilną kalėdinės pasakos dvasią.
Šventinę nuotaiką Jums sukurs Kalėdų Senelio programa, kurios metu vaikučiai šoks, dainuos, klausysis Senelio pasakojimų ir gražių pamokymų.
Na, o Senelio padėjėja įkūnys neapsakomo grožio ledo šalies princesės Elzos vaidmenį. Daugybė žaidimų, šokių, dainelių, stebuklų ir netikėtumų pilnas pasirodymas neleis nuobodžiauti ne tik vaikučiams, bet ir jų tėveliams.

Ieškote tikro, ne personažinio animatoriaus savo vaikų gimtadieniui, šventei, krikštynoms? Norite savo šventę sukurti išskirtinę, įsimintiną? šis pasiūlymas del keletos priežasčių yra kaip tik Jums! Su nuotaikinga ir žaisminga Šauniojo klouno Vytuko programa, visoje Lietuvoje esame pelnę daugelių Mūsų vaikučių simpatijas. Vytukas yra klounas - profesionalas, cirko artistas, su savo keturkojais draugais mokantis daugelį magiškų triukų, į savo programą įtraukiantis ir vaikus, atliekantis įvairius pokštus bei stebuklus.

Programą galime atlikti lietuvių bei rusų kalbomis. Taip pat atsivežame visą reikalingą garso aparatūrą.

Susidomėjus, maloniai prašome kreiptis nurodytu mob. tel. 867827978. Dirbame visoje Lietuvoje! Renginiui atsivežame visą reikalingą aparatūrą!

NUORODA PROGRAMOS PERŽIŪRAI: https://www.youtube.com/watch?v=s2WetDrKc0s

Vytautas Diržininkas medijoje: https://lt.wikipedia.org/wiki/Vytautas_Dir%C5%BEininkas

Kontaktai

Vardas
Žygio festas
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas