Kilmingi ir sveiki Australų aviganiai

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Kilmingi ir sveiki Australų aviganiai

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6109480

Skelbimo aprašas

Nuostabus rudas trispalvis berniukas Runis jau pasiruošęs keliauti į savo naujus namus. Galbūt tai bus jūsų namai?

Runis - kilmingų tėvų sveikas vaikas. Turi visus reikalingus dokumentus, skiepus, pasą. Jis smalsus ir aktyvus, bet, tuo pačiu yra iš tų šuniukų, kurie eina koja į koją, nori dėmesio ir yra meilumo įsikūnijimas. Užtenka pažiūrėti į jį, ir jis iš karto atsisėda, taip norėdamas užsitarnauti pagyrimą ir, žinoma, skaniuką (mat jis jau moka šią komandą).

Runis gimė birželio 24 veislyne Labanoris.

Jei ieškote šuniuko - šeimos draugo ir kompanjono, kuris gyventų kartu su jumis namuose, kuriam galėsite skirti laiko lakstymams ir mokymui (kam gi kitam reikalingas toks protingas šuo?), kainą tikrai sutarsime. Skambinkite.

Daugiau informacijos http://labanoris.lt/lt/ ir 8 600 77562.

Australų aviganis - vidutinio dydžio šuo, itin lengvai dresuojamas ir dievinantis kompaniją. Jis yra aktyvus - mėgsta lakstyti, bėgti greta dviračio, eiti žygius, žaisti frisbį ir pan. Tačiau svarbiausia jam - artimo žmogaus kompanija. Tad jeigu apsidairę nematote savo Ausiaus, būtinai pažiūrėkite po kėde, ant kurios sėdite - jis greičiausiai guli būtent ten. Dėl to šie šunys puikiai jaučiasi gyvendami tiek nuosavame name, tiek ir bute. Tol, kol po darbo galėsite skirti valandą ar dvi užsiėmimams (ir nebūtinai tik fiziniams) su juo - tol jis bus pats laimingiausias šuo pasaulyje.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.