Kiemo vartai, varteliai. Automatiniai vartai

Kiemo vartai, varteliai. Automatiniai vartai

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6010063
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 70
Kiemo vartai, varteliai. Automatiniai vartai

Skelbimo aprašas

Kiemo vartai, varteliai

Kiekvienam aptvėrimui, kiemo tvorai reikalingi vartai ir varteliai. Tai galėtų būti atveriami varteliai ir kiemo vartai  su vyriais, arba slenkantys vartai ant ratukų-vežimėlio ir profilio bėgelio.

Gaminame vartus ir vartelius, turėklus, porankius iš metalo. Tai gali būti suvirinta rėminė konstrukcija apsiūta medžiu, skarda, štaketiniais skardos elementais. Arba vartelių, vartų konstrukcija suvirinama iš metalinių strypų. Vartus galima papuošti standartiniais dekoratyviniais kalvės elementais. Pagal individualų pageidavimą galima suprojektuoti ir pagaminti tvorą, vartus ir vartelius su individualiais rankinio darbo kalvės elementais.  Standartinių dekoro elementų panaudojimas ženkliai sumažina vartų-vartelių kainą palyginus su rankinio darbo kalvės elementais. Vartų ir vartelių stulpai betonuojami 1,2-1,5 m gylyje.

Vartų ir vartelių plotis gali būti pagamintas pagal jūsų poreikius.


Automatiniai vartai

Projektuojame,  gaminame ir montuojame rankinius ir automatinius kiemo vartus. Statome ir gaminame dviejų tipų vartus: stumdomi kiemo vartai (gembiniai),atveriami varstomi kiemo vartai.

Stumdomi  vartai.

Stumdomų (slenkančių)  vartų pagrindinė dalis tai suvirintas metalinis standus vartų rėmas su standumo briaunomis ir skersiniais kurį galima apsiūti kaip tvorą. Vartai gali atrodyti kaip Jūsų tvoros dalis. Vartai turi būti standūs, bet neapsunkinti. Didesnis vartų svoris apsunkina vartų atidarymą rankiniu būdu. Jeigu atveriamoji vartų dalis – 4 m., vartų ilgis – 6 metrai.

Pagrindinės komplektuojančios dalys automatiniams  stumdomiems vartams: pavara, krumpliaratinė  juosta,   signalo imtuvas, vartų valdymo pultelis, signalinė lemputė.

Atveriami, varstomi vartai.

Tai klasikiniai vartai su vyriais. Pagaminamas vartų karkasas iš metalinio profilio su vyriais. Vartai kabinami ant metalinių stulpų. Vartų stulpai (profilis ne mažesnis nei 60×60 mm) įgilinami į gruntą ne mažiau kaip  1,2 m. ir betonuojami.  Atveriami kiemo vartai pigesni, tyliau atidaromi, bet reikalauja  papildomos vietos vartų atidarymui iš kiemo arba gatvės pusės. Automatiniam atveriamų vartų atidarymui nuo pultelio montuojama vartų automatika. Vartus gaminame ir montuojame Vilniuje, Trakų ir aplinkiniuose rajonuose.

Kontaktai

Vardas
Tvoru montavimas
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Vilnius
El. paštas