Ketvirtoji ranka, John Irving (nauja)

Ketvirtoji ranka, John Irving (nauja)

4,99 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5640628
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 70
Ketvirtoji ranka, John Irving (nauja)

Skelbimo aprašas

Ketvirtoji ranka, John Irving
Iš anglų k. vertė Daiva Daugirdienė, 336 p., kietas virš., 15x24,1x2,7 cm, Alma littera, 2009, ISBN 9789955249641, Prekės kodas 9789955249641.
Apie knygą
Sugebėjimas pasinaudoti dar viena galimybe ir noras keistis: netektys, sielvartas, meilė kaip nuodėmių atpirkimas – tai tik keletas meistriškai parašyto Džono Irvingo romano temų.

Niujorko televizijos žurnalistui, rengiančiam reportažą iš Indijos, nutinka nelaimė: liūtas suėda kairę jo plaštaką; tai mato milijonai žiūrovų. Bostone garsus chirurgas laukia, kada galės pirmą kartą Jungtinėse Valstijose persodinti plaštaką; kaip tik tuo laiku chirurgą, dar neatsigavusį po pagiežos kupinų skyrybų, suvilioja jo namų šeimininkė. Viskonsine gyvenanti ištekėjusi moteris nori vienarankiui reporteriui padovanoti kairę savo vyro plaštaką – na, kai vyras numirs. Tačiau kol kas jos vyras gyvas, gana jaunas ir sveikas.

Taip prasideda dešimtas Džono Irvingo romanas; iš pradžių atrodo, jog tai komedija, galbūt satyra ir beveik neabejotinas seksualinis farsas. Bet vėliau matome, kad Ketvirtoji ranka – toks pat realistiškas ir jaudinantis Džono Irvingo kūrinys, kaip ir kiti jo romanai: Pasaulis pagal Garpą, Malda už Oveną Minį, Našlė vieneriems metams, Kol tave rasiu, Sidro namų taisyklės – ir pagal šią knygą parašytas scenarijus, už kurį Džonas Irvingas gavo „Oskarą“.
868202300

Kontaktai

Vardas
Stasys
Telefonas
Miestas
Vilnius
El. paštas