Kavitacijos aparatas

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Kavitacijos aparatas

434,43 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5660958

Skelbimo aprašas

Tai alternatyva nemalonioms, skausmingoms, kartais ir pavojingoms riebalų nusiurbimo operacijoms. Aparato galvutė vedžiojama kūno paviršiuje, maloniai šildo, kartais šiek tiek dilgčioja. Tereikia skirti pusvalandį po vieną kartą per savaitę savo kūno gražinimui. Kurso trukmė priklauso nuo to, kiek riebaliukų norite atsikratyti. Kavitacinį efektą sukelia žemo dažnio (25-50 kHz) ultragarso bangos, riebaliniame audinyje suformuojančios „sprogstančias“ ir riebalines ląsteles sunaikinančius mikroburbuliukus. Vis didėjantys ir dėl to „sprogstantys“ mikroburbuliukai tarsi „suplėšo“ riebalinių ląstelių sienelę ir išlaisvina joje esančius riebalus, 90 proc. kurių pasišalina į limfą ir 10 proc. iš karto į kraują.

Kavitacinis efektas dėl specifinėsriebalų sandaros pasireiškia tik riebalinėse ląstelėse, kai tuo tarpu kiti audiniai (raumenų fibrilės, odos epidermio ląstelės, kraujagyslių sienelės endotelio ląstelės) dėl jų žymiai didesnio atsparumo ir elastingumo išlieka visiškai nepažeistos. Daug mokslinių tyrimų įrodė kavitacijos efektyvumą ir saugumą. Pakankamai suardytos riebalų ląstelės neatsistato (kai tuo tarpu vien tik dieta trumpalaikiame periode riebalines ląsteles tik sumažina ir vėl pradėjus persivalgyti, jos greitai padidėja).

Kavitac­ija ypač efektinga klientams su nedideliu ir vidutiniu antsvoriu, jos efektyvuma padidina ivairūs masažai, tame tarpe limfodrenažinis, fizinis aktyvumas, saikinga mityba.

Kavitacija - tai neinvazinė saugi procedūra, atliekama be anestezijos, skausmo, mėlynių ar randų.
Kavitacijos procedūrų efektyvumas pastebimas jau po 2-5 sesijų.
Skirtingai nei riebalų nusiurbimas, klientas gali grįžti į normalų gyvenimą iš karto po procedūros.
Tai - bene populiariausia, efektyviausia riebalų mažinimo procedūra. Kavitacijos procedūra yra saugi, neskausminga ir paprastai trunka apie 20-30 min, priklausomai nuo kūno ploto. Daug mokslinių tyrimų įrodė kavitacijos efektyvumą ir saugumą. Suardytos riebalų ląstelės neatsistato (kai tuo tarpu dieta trumpalaikiame periode riebalines ląsteles tik sumažina ir vėl pradėjus persivalgyti, jos greitai padidėja).

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.