Katinas Evukas ieško namų

Katinas Evukas ieško namų

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5912290
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 348
Katinas Evukas ieško namų
Daugiau nuotraukų (6)

Skelbimo aprašas

Kodėl mes turime augintinius? Ar tik dėl to, kad saugo namus ir gaudo peles? Kažin... Kiekvienas, gebantis nuoširdžiai mylėti gyvūną, o konkrečiau - katę, drąsiai pasakys, kad katė namuose - tai mažytis stebuklas sieloje. Ir tikrai neturime teisės kažko iš savo katės reikalauti, bandyti jai pamokslauti, piršti savo taisyklių - tai tiesiog beprasmiška, o mylėti kažkodėl nesiliauname, nes ji - tiesiog "mano katė".
Bet kalbėsime ne šiaip apie kates, o apie katinėlį Evuką. Jo istorijos pradžia liūdna. Laukinukas bailiukas, gimęs Verkių g., Vilniuje, būdamas vos 4 mėn. susilaužė koją. Teko vargšą gaudyti, "taisyti" lūžį. Operacija nepavyko - buvo pažeistas letenos nervas, katinėlis kentė stiprius skausmus, turėjo tokios patirties, kurios nepalinkėtum net baisiausiam priešui.
Toliau Evuko istoriją likimas pradėjo spalvinti vaivorykštės spalvomis: laikinoje globoje, pas savanorę, jis atsigavo, kas neįtikėtina, kojytės funkcijos atsistatė (dabar nė nematyti, kad kada nors būta lūžių!!!).
Prisikentėjęs Evukas ilgą laiką buvo užsisklendęs savyje, stresavo, liūdėjo, nenorėjo bendrauti nei su žmogumi, nei su kitais gyvūnais. Bet laikas gydo visas mažos širdutės dideles žaizdas. Ir pagaliau šiandien mes galime dairytis namų!
"Evas","Evukas", "Evis" ,"Efka" - jam patinka visaip, svarbu švelniai ir su šypsena. Katinėlis sutaria su kitais gyvūnais, noriai bendrauja su taikiais katinais, išdykauja ir žaidžia kitų gyvūnų būryje. Prie žmogaus prieina mažyčiais žingsneliais, linkęs pasirinkti vieną narį šeimoje, kuriuo labiausiai pasitikės. Evukas dar vis nemoka būti patikliu, drąsiu katinu, bet visa širdimi trokšta pasikeisti. Savarankiškas, gudrus, dar labai vaikiškas: užmiršta, kad moka bijoti, gintis ir pradeda trintis apie kojas, prašydamas glostymų. Evuko mėgstamiausias patiekalas - vištiena.
Evis ypatingas. Jei esi kantrus, supratingas ir priimsi gyvūną tokį, koks jis yra (t.y. nerekalausi kepti rytais kiaušinienės, neprašysi eiti "į vietą", neimsi jo į rankas, kai šis nenori ir pan.), po kurio laiko Evis taps brangiausiu augintiniu visame pasaulyje. O sieloje ramybė ir tas mažas stebuklas atsiras jau tada, kai tik nuspręsi padovanoti jam namus, kurių Evukas labai labai laukia.
Katinėlis kastruotas, tvarkingas, jam 9 mėnesiai amžiaus.

Gyvūno vardas: Evukas
Gyvūno rūšis: katė
Veislė: mišrūnas
Ūgio kategorija: mažas (iki 30 cm ties ketera)
Lytis: patinas
Sterilizacija/kastrac.: atlikta
Amžius: 7-12 mėnesių
Kailio tipas: trumpaplaukis
Kailio spalva: raina, balta

Vietovė: Vilnius
Šeimininko vardas: „Rainiukas“ VšĮ
Telefonas: 8 675 13644
El. paštas: info@rainiukas.lt
Šaltinio nuoroda: http://www.rainiukas.lt/lt/news/view/id/73785

Kontaktai

Vardas
Orinta
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas