Karščiausi darbo pasiūlymai šokėjoms užsienyje

Karščiausi darbo pasiūlymai šokėjoms užsienyje

3 000 €
ID: 7839206
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 17

Skelbimo aprašas

Pavargai nuo nesibaigiančių apribojimų? Atsibodo ta pati rutina? Norisi išmėginti save naujame amplua ir išlaisvinti savo moteriškumą? Jei tavo atsakymas – TAIP, tuomet turiu tau puikių pasiūlymų.
„Diamond Dolls“ agentūra, bendradarbiaudama su geriausiais Europos klubais, siūlo darbą striptizo šokėjoms ir įvaizdžio merginoms turtingiausiose Europos šalyse: Šveicarijoje, Liuksemburge, Danijoje, Norvegijoje, Prancūzijoje, Monake, Vokietijoje... Šios šalys yra atviros turistams, ir visiems, kas yra pasiskiepyję nuo Covid – 19. Merginoms, neturinčioms skiepo nuo Covid – 19, turime puikių žinių, jos gali dirbti Liuksemburge be jokių apribojimų.
Visi mūsų partnerių klubai siūlo fiksuotą dienos atlygį, puikius komisinius nuo gėrimų ir privačių šokių, nemokamą, ar už simbolinę kainą apgyvendinimą šalia klubo, kuriuose rasite viską, ko reikia patogiam apsistojimui darbo kontrakto metu. Šiuo metu artistės gali uždirbti vidutiniškai nuo €1000 iki €3000 ar net daugiau.
Jei sudominau tave savo pasiūlymu, ir tu pasiilgai naktinių šėlionių, vakarėlių ir prabangaus gyvenimo, nesidrovėk ir susisiek su manimi.
Viskas, ką turi padaryti, tai užpildyti šokėjos/ įvaizdžio merginos anketą, nuspręsti datą, kada norėtum pradėti, ir viskas, tu jau pakeliui į nesibaigiančių linksmybių pasaulį!

https://diamonddolls-agency.com/lt/registracija-atlikejoms

Kontaktai

Vardas
Anna
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai