Kari Levola "Noriu"

Kari Levola "Noriu"

1,53 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5130622
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 35
Kari Levola "Noriu"

Skelbimo aprašas

Kari Lavola "Noriu", Vaga, 2006, tai šilta ir šviesi knyga apie jaunų žmonių meilę, draugystę ir brandą. Puikiai atskleistas pagrindinių veikėjų – Juso ir Marės – vidinis pasaulis, pilietiškumo jausmas, pirmosios meilės džiaugsmai ir išsiskyrimo kančios. Galbūt naujo tūkstantmečio pradžia jiems žada ką nors nauja ir nepaprasta? ,, 868202300, 85-2411029
Tai šilta ir šviesi knyga apie jaunų žmonių meilę, draugystę ir brandą. Puikiai atskleistas pagrindinių veikėjų – Juso ir Marės – vidinis pasaulis, pilietiškumo jausmas, pirmosios meilės džiaugsmai ir išsiskyrimo kančios. Galbūt naujo tūkstantmečio pradžia jiems žada ką nors nauja ir nepaprasta?

Suomių rašytojas Kari Levola (g. 1957) yra išleidęs eilėraščių rinkinių, sukūręs apie dvidešimt knygų vaikams ir jaunimui, parašęs televizijos scenarijų ir draminių veikalų, dirbęs literatūros kritiku. Pastaruoju metu kuria beveik vien vaikams ir jaunimui. 1999 m. išėjusi jo apysaka „Noriu" pelnė prestižinę suomių vaikų ir jaunimo literatūros premiją Finlandia Junior.

Kontaktai

Vardas
Stasys
Telefonas
Miestas
Vilnius
El. paštas