Karcher K 7 Premium Full Control Plus gera kaina !

Karcher K 7 Premium Full Control Plus gera kaina !

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6013356
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 62
Karcher K 7 Premium Full Control Plus gera kaina !

Skelbimo aprašas

Karcher K 7 Premium Full Control Plus gera kaina ! Karcher pristate super naujiena ! Valdymas ant pistoleto, azalvarine pompa ! Aukstos kokybes agregatas uz prieinama kaina ! Pristatome visoje Lietuvoje, 3 metu gaarntija, teiraukites info : 864558110, justasdarbas@gmail.com, turime ivairiausiu kitu modeliu !

Detalesnis aprasymas :
Video :https://www.youtube.com/watch?v=Veg-NxgHw-s

Kärcher K 7 Premium Full Control Plus

Aukšto slėgio plovimo įrenginys su rite žarnai suvynioti ir slėgio indikatoriumi ant purškimo pistoleto - tinkamą slėgį parinksite bet kokiam paviršiui. Puikiai tinka pastoviam stipriai užterštų paviršių plovimui. Darbo našumas 60 m² / val.

Aukšto slėgio plovimo įrenginys su rite žarnai suvynioti puikiai tinka pastoviam stipriai užterštų paviršių valymui. Darbo našumas 60 m² / val. Full Control aukšto slėgio plovimo įrenginys leidžia parinkti tinkamą plovimo slėgį bet kokiam paviršiui. Slėgio lygis reguliuojamas ant purškimo antgalio. Ant purškimo pistoleto LED ekrane matomi rodmenys suteikia maksimalią kontrolę. Pakeisti aukšto slėgio srautą į darbo režimą su plovikliu galima nekeičiant purškimo antgalio.
Purškimo pistoletas yra lengvai pasiekiamas ir norint padaryti pertrauką valant, gali būti pastatomas į įrenginį kartu su purškimo antgaliu. Reguliuojamo aukščio teleskopinė rankena leidžia patogiai naudotis įrenginiu ir kompaktiškai sandėliuoti. O su patogia Plug 'n' Clean sistema, galite greitai pakeisti ploviklius ir vizualiai patikrinti užpildymo lygį. Labai patogus žarnos pajungimas. Šio įrenginio stabilumą užtikrina žemiau esantis svorio centras. Pagrindas yra stabilesnis ir gali būti naudojamas kaip antroji rankena, suteikianti galimybę perkelti jį ant lentynos arba į automobilį.

Ritė aukšto slėgio žarnai
Full-control purškimo pistoletas
3 viename „MultiJet“ purškimo antgalis
Integruotas vandens filtras
Vandeniu aušinamas variklis

Galia

Darbinis slėgis

Našumas

3 kW

20 - 160 bar

600l / val.

Maks. vandens temeratūra

Išvalomo paviršiaus plotas

60 C

60 m 2

Įtampa 230 V
Matmenys (I x P x A) 463 x 330 x 667
Aukšto slėgio žarna 10 kg
Svoris 19 kg

Kontaktai

Vardas
Justas
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas