Kalvelių k. Vilniaus r. sav. Plotas 241.82m2

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Kalvelių k. Vilniaus r. sav. Plotas 241.82m2

73 700 €
O kiek mokėtum per mėnesį? Pildyti paraišką
ID: 6983583
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 4

Apie

Savivaldybė
Vilniaus r. sav.
Gyvenvietė
Kalvelių k.
Statybos metai
2009
Aukštų skaičius
2
Plotas (kv.m.)
241.82
Statybos tipas
Mūrinis

Skelbimo aprašas

Netoli Kalvelių k., erdviame sklype su Kenos upės pakrante, parduodamas erdvus mūrinis namas. Tai puiki galimybė įsikurti draugiškai didelei šeimai, gyventi arti gamtos, kai pro langus atsiveria puikus vaizdas į upę ir į mišką! 53,02 arų bendro ploto sklypas yra vos už šimto metrų nuo upės, kuomet per balkoną atsiveria puikus vaizdas į ją ir aplink esančius miškus. Sklypą iš visų pusių supa gražūs pušynai, tarp kurių pakankamai dideliu nuo namo atstumu pastatyti dideli kaimynų gyvenamieji namai, tad galėsite džiaugtis tyru ir gydomąsias savybes turinčiu oru, gyventi gamtos prieblobstyje ir tuo pačiu toliau nuo miesto triukšmo, užterštumo ir jį užgniaužiančios rutinos!


NAMO APRAŠYMAS:
- Statybos metai: 2009;
- Namo tipas: mūrinis (silikatinių blokelių mūras – 20 cm, iš išorės apšiltintas 7 cm. storio polisterenu ir apklijuota silikatine plyta);
- Bendras plotas: 241,82 kv. m., naudingas plotas – 161,93 kv.m., gyvenamasis plotas – 131,93, rūsys – 57,72 kv.m., garažo plotas: 22,17 kv.m.;
- Aukštų skaičius: 2 ir rūsys;
- Kambarių skaičius: 6 kambariai;
- Pamatai: plokštuminiai pamatai, kurie yra gerai sutvirtinti armatūriniu tinklu, todėl itin tvirti ir apšiltinti iš išorės.
- Namo išorės apdaila: silikatinės plytos;
- Stogas: medžio konstrukcijų, danga – profiliuota skarda;
- Langai: plastikiniai rėmai, dviejų stiklo paketų;
- Įėjimo durys – šarvo „Skydas“ gamybos, turi aukščiausias termoizoliacines savybes, su spyna „Assa“;
- Yra namo projektas, statybos leidimas.

NAMO PRIVALUMAI
Tarp aukštų yra sudėtos gelžbetoninės perdangos, name yra padarytos pertvaros ir jau atskirti 6 gyvenamieji kambariai, kiekviename aukšte numatytas san. mazgas. Po garažu nutiestas nuotekų vamzdis.

SKLYPAS:
- Plotas: bendras plotas 53,02 aro, iš kurių 25,02 arų namų valdos sklypas, sujungtas su 24 arų žemės (miško) paskirties sklypu, kuris turi upės Kenos pakrantės ir yra vos už šimto metrų nuo namo, kuomet per balkoną asiveria puikus vaizdas į ją ir aplink esančius miškus. Sklypą iš visų pusių supa gražūs pušynai, tarp kurių pastatyti dideli gyvenamieji namai, tad galėsite džiaugtis tyru ir gydomąsias savybes turinčiu oru, gyventi gamtos prieblobstyje ir toliau nuo miesto triukšmo, užterštumo ir jį užgniaužiančios rutinos.

KOMUNIKACIJOS:
- 5 kW elektros įvadas (trifazis);
- Šildymas: numatyta katlilinė įsirengti geoterminį šildymą arba katilą šildytis kietu kuru;
- Šildymo tipas: numatomas grindinis, antrame aukšte taip pat šildomos grindys arba išvedžiojami radiatoriai;
- Vandentiekis: numatomas vietinis;
- Kanalizacija: numatoma vietinė.

VIETA IR JOS PRIVALUMAI:
-Rami vieta šalia gamtos, patogus nuo pagrindinio asfaltuoto Šumsko plento (kelias 101) apie 50 metrų atstumu privažiavimas prie namo per Smėlio gatvę arba per kitą namo savininko kartu su kaimynu įrengtu tiesiu žvyruotu keliu.
INFRASTRUKTŪRA IR SUSIEKIMAS
Kelių kilometrų spinduliu gyvenvietėje yra Pakenės Česlovo Milošo pagrindinė mokykla, Vilniaus r. Kalvelių vaikų darželis. Miestelyje kursuoja tarpmiestiniai autobusai ir yra geležinkelio stotis. Kalveliuose yra parduotuvė AIBĖ, statybinių prekių parduotuvė, bažnyčia.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.