Kakavos lukštų, kevalų, kanapių lukštų mulčias

Kakavos lukštų, kevalų, kanapių lukštų mulčias

3 €
ID: 8073028
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 49
Kakavos lukštų, kevalų, kanapių lukštų mulčias
Daugiau
Daugiau nuotraukų (10)

Skelbimo aprašas

Kakavos pupelių lukštai, tai natūralus produktas, gaunamas kakavos pupelių skrudinimo metu, kai atsiskiriamas lukštas nuo pupelės. Nauja išvaizda, saldžiu šokoladiniu kvapu ir gražia spalva praturtins jūsų augalus.
Klasterių kevalai tai kakavmedžio riešutas kuriame bręsta kakavos pupelės. Stambesnis ir įvairesnės formos, rausvos spalvos natūralus produktas, kuris suteikia įvairumo bei naujo kvapo.
Pluoštinių kanapių sėklų lukštai, tai alternatyva grikių lukštams. Dėl mažo jų dydžio žemės paviršius uždengiamas nepaliekant tarpų, todėl mulčias yra itin efektyvus. Taip pat jie yra kompostuojami, o tai reiškia, kad laikui bėgant lukštai suyra.
Mulčio sluoksnis turi būti 2-3 cm storio. Jo pagrindinė paskirtis – piktžolių mažinimas, drėgmės išlaikymas, dangos išvaizda bei mineralinių medžiagų perteikimas augalui. Išsirinkite mulčią pagal savo poreikius – dydį, struktūrą, naudingumą ir net kvapą.
Mulčias yra sausas ir lengvas paprastai parduodamas pakuotėse po 40l, kurių svoris apie 10kg. Galime pasiūlyti ir didesnėmis pakuotėmis. Dirbame su didmenininkais ir mažmenininkais. Mus rasite Bokšto g. 16, Boniškiai, Kauno r. Didesnius kiekius galime pristatyti. Daugiau informacijos telefonu +37068775412

Kanapių sėklų lukštai 3eur.
Kakavos pupelių lukštai 4eur.
Kakavos klasterių kevalai 5eur.
www.manogranules.lt »

Kontaktai

Vardas
Mantas Vaidotas
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Kaunas
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai