Jukebox audio - Zodiac

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Jukebox audio - Zodiac

790 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6013674

Skelbimo aprašas

Jukebox audio - Zodiac. Tai mažiausias kolonėlių modelis iš naujai kuriamos linijos, įkūnijančios atvirą, dinamišką, erdvų, tembriškai neutralų garsą.
Garsiakalbiai pasirinkti neatsiktinai. Aukštadažnio membrana šilkinė, žemadažnio - popierinė. Šis derinys leidžia tiksliausiai atkurti muzikos įrašus.


Korpusai:

Siekiant sukurti unikalų dizainą, prie šių kolonėlių buvo praleista nemažai laiko. Norint gauti gerus rezultatus reikėjo atsižvelgti ne tik į išorines linijas, bet ir į vidaus projektavimą.
Vidus išklotas akustiniu porolonu, visos sienos skirtingo storio, šoninės sienelės šiek tiek išgaubtos mažinant susidarančius rezonansus, stovinčias bangas.


Filtras:

Projektuojant filtrą atsižvelgta į jo įtaką garsiakalbių darbui. Mažiausiems nuostoliams pasiekti panaudotos 1,4 mm vielos storio ritės, todėl nenukenčia garsiakalbių jautrumas - vienas svarbiausių garso kolonėlių parametrų. Taip pat naudojami MKT kondensatoriai, MOX rezistoriai.


Garsas:

Kaip ir dera aukštos klasės garso kolonėlėms garsas turi stebinti. Su Zodiac 3 išimčių nėra - jos sugeba perteikti visą kūrinyje paslėptą informaciją. Šios mažylės puikiai atskleidžia scenos išsidėstymą, garsų harmoniją ir neįtikėtinai gilią erdvę.


Apdaila:

Užsisakydami galite susikurti bet kokios spalvos kolonėles pagal savo skonį. Šoninės sienos gali būti dažytos arba faneruotos.


Techninė informacija:
Matmenys: Aukštis (492mm) Plotis (258mm) Gylis (472mm)
Masė: ~20kg (vienos kolonėlės)
Jautrumas: ~89db
Atkuriamų dažnių juosta: 42-20000Hz
Nominalus impedansas 4 ohm
Rekomenduojamas stiprintuvo galingumas: 40-100W.


Kaina:

790 eur.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.