Jennifer Egan, Smogikų gaujos apsilankymas

Jennifer Egan, Smogikų gaujos apsilankymas

0,98 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5804950
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 6
Jennifer Egan, Smogikų gaujos apsilankymas

Skelbimo aprašas

Jennifer Egan, Smogikų gaujos apsilankymas
2012
Kokią įtaką mūsų gyvenimui turi atsitiktinės pažintys ir dėl ko nutrūksta sena draugystė? Kodėl buvę maištininkai pavirsta nutukėliais, kuriems niekas nerūpi? Kodėl mes keičiamės, nors muzika lieka ta pati?.. Ši knyga yra apie laiko ir muzikos panašumą, apie išgyvenimą, kai pasaulis aplink mus taip sparčiai keičiasi. Ji pasakoja apie polinkį į susinaikinimą, nes turime pasirinkti - įveikti jį ar jam pasiduoti, apie amžiną žmogaus troškimą būti išganytam, o galiausiai pasiūlo galimybę išvengti negailestingos laiko tėkmės muzikos ir meno pasaulyje.

Pulitzerio premijos laimėtojos Jennifer Egan knyga „Smogikų gaujos apsilankymas“ – pasakojimas apie laiko spąstus, apie žmones, kurie nustoja būti savimi arba iš paskutiniųjų stengiasi tokiais išlikti, ir apie muziką – keičiančią pasaulį, sukuriančią prasmę ir viltį pakilti.
Besidomintys literatūra žmonės, matyt, puikiai žino, kad šiemet viena iš daugiausia diskusijų sukėlusių žinių buvo tai, jog Pulitzerio premija literatūros srityje nebuvo skirta nei vienam romanui. Mat komisija taip ir nepriėjo vieningos nuomonės, kuri knyga buvo labiausiai verta šio įvertinimo.

Ir vėl prisiminta praėjusių metų nugalėtoja – Jennifer Egan knyga „Smogikų gaujos apsilankymas“ ir vėl keltas klausimas, – negi per metus neatsirado nei vienos knygos, kuri prilygtų jai? Ir tai – puiki proga sugrįžti prie šio romano, kurį lietuvių kalba išleido leidykla „Metodika“.

Kontaktai

Vardas
Stasys
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas