Jaukūs ir šilti namai

Jaukūs ir šilti namai

18 €
ID: 5989170
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 57
Jaukūs ir šilti  namai
Daugiau nuotraukų (5)

Skelbimo aprašas

Skysti Poldecor tapetai - tai natūrali , ekologiška sienų ir lubų iš medvilnės , šilko , celiuliozės ir įvairių mineralų . Pagrindinė jų vertė - tai estetiška , puiki garso bei šilumos izoliacija . Puikiai reguliuoja drėgmę patalpose , atsiradus drėgmei , ją sugeria , o sumažėjus drėgnumui , susikaupusi drėgmė išgaruoja . Poldecor skysti tapetai naudojami naujos ir senos statybos namuose , biuruose , restoranuose bei kavinėse , laiptinėse , vonios kambariuose , kur tiesiogiai nepatenka vanduo.
Naudojant šiuos tapetus gali būti neišlygintos , įtrūkę sienos iki 5 mm. , tai viskas pasidengia .
Poldecor skystų tapetų sudaryta iš natūralių pluoštų : medvilnės , šilko , celiuliozės bei įvairių dekoratyvinių mineralų .Sutvirtinimui naudojamos augalinės kilmės medžiagos - klijai iš bambuko.
Skysti Poldecor tapetai yra 260 atspalvių , įvairius atspalvius dar galima maišyti tarpusavyje . Jais padengus paviršių visiškai nėra jokių sujungimų . Net po metų ar dešimties , atsiradus mechaniniams pažeidimui ar sutepus , puikiai galima pataisyti . Tai galima sulyginti tą vietą reikia sudrėkinti ir sulyginti arba pakeisti naujais tapetais iš turimo likučio , po 24 val neliks jokios žymės .Šiais tapetais galima padengti visus kietus paviršius , taip pat vamzdžius bei dažyti emulsiniais dažais . Galim pasiūlyti meistro paslaugas.
Kaina : nuo 18 Eur. vienos pakuotės - 3,3 kv/m
Kontaktinis telefonas : +370 61147471
VALENTINAS

Kontaktai

Vardas
Valentinas
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai