Itin kokybiški čiužiniai

Itin kokybiški čiužiniai

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5467212
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 1527
Itin kokybiški čiužiniai
Daugiau nuotraukų (7)

Skelbimo aprašas

Miegodamas žmogus praleidžia kone trečdalį savo gyvenimo. Norėdami užtikrinti puikų Jūsų poilsį ir gerą savijautą siūlome itin kokybiškus čiužinius gamintojo kainomis.

Siūlome čiužinius be spyruoklių, su kišeninėmis Pocket, Multipocket spyruoklėmis. Net ir įmantriausias pirkėjas ras savo svajonių čiužinį!

Visos medžiagos sertifikuotos, čiužiniams suteikiama 3-5 metų garantija!

Aplankykite mūsų svetainę www.lovaplius.lt ir sužinokite daugiau!
LOVA PLIUS – TIKRAI NUDŽIUGINS JUS!

Čiužiniai:
1) Ekonom. Sudarytas iš standaus spyruoklių bloko. Naudojama moderni elastinga porėtos struktūros medžiaga su dalinai uždaromis akutėmis, padidinančioms oro cirkuliaciją.20 cm aukščio,100 kg ortopedinė apkrova,3 metų garantija.

2) Konfort .Ergonimiškas, suskirstytas į penkias minkštumo zonas,sudarytas iš standaus spyruoklių bloko. Dvipusis (viena pusė minkštesnė, kita kietesnė). Tinka alergiškiems žmonėms. 20 cm aukščio, 110 kg ortopedinė opkrova,3 metų garantija.

3) Liux.Masažuojantis! Gerina kraujo ir medžiagų apykaitą! Ergonimiškas, suskirstytas į penkias minkštumo zonas. Sudarytas iš standaus spyruoklių bloko. Dvipusis (minkštesnis / kietesnis),23 cm aukščio,120 kg ortopedinė apkrova,3 metų garantija

Kontaktai

Vardas
Lova Plius
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas