Iššokusiam pėdos kauliukui skirti įtvarai

Iššokusiam pėdos kauliukui skirti įtvarai

1,99 €
O kiek mokėtum per mėnesį? Pildyti paraišką
ID: 5927913
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 74
Iššokusiam pėdos kauliukui skirti įtvarai

Skelbimo aprašas

Atlikti tyrimai rodo, jog apie 30 procentų pasaulio žmonių kenčia nuo iššokusio pėdos kauliuko sukeliamo diskomforto. Iššokęs kojos kauliukas, tai didžiojo kojos piršto iškrypimas į išorę ir pirmojo padikaulio pasislinkimas į vidinę pusę. Medicininis šios patalogijos pavadinimas yra Halux Valgus („Hallux“ lotyniškai - didysis pirštas, „valgus“ - apibūdina iškrypimą į išorę). Negydomas iškrypęs didysis kojos pirštas ima kelti diskomfortą ir skausmą, o taip pat ilgainiui gali deformuoti kitus pirštus bei visą pėdą. Todėl pastebėjus pėdos pokyčius reikėtų susirūpinti ir imtis priemonių.

Minkštas guminis tarpupirštis-įtvaras - padeda koreguoti didžiojo piršto iškrypimą, apsaugo kojos trynimąsi į avalynę ir pūslių susidarymą, nedirginamos nuospaudos.

Naktinis korekcinis įtvaras iššokusiam pėdos kauliukui - šis įtvaras pėdos nykštį švelniai pakreipia, sumažindamas diskomfortą ir spaudimą miego metu.

Korekcinis įtvaras iššokusiam pėdos kauliukui su lankstu - tai patobulintas korekcinis įtvaras, kuris turi daugiau funkcijų ir yra lankstus, o tai lemia, kad įtvarą dėvėti yra kur kas patogiau.

Įsigyti galite čia: https://www.mandarinai.lt/itvarai-issokusiam-pedos-kauliukui-koreguoti

Pageidaujate atsiskaityti kurjeriui pristačius prekę grynais? Prašome atlikti užsakymą darbo metu, telefonu 860997657 (Paslaugos kaina 4 eurai)

Kontaktai

Vardas
Mandarinai
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas