Išskirtinis ryžas katinėlis Rodžeris ieško namų!

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Išskirtinis ryžas katinėlis Rodžeris ieško namų!

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6176166

Skelbimo aprašas

Rašau daug tikrų istorijų apie katinus, bet niekada negalvojau, kad bus taip sunku rašyti apie vieną (tik nesupykite visi pasaulio katinai!), kuris man pasirodė toks, kuriame nepamačiau nei vieno kito. Toks apie kurį bet koks tekstas pasirodys per ilgas, per trumpas, o gal per daug paviršutiniškas, kad apibūdintų tikrąjį Jį.

Su Rodžeriu susipažinau savo kaime, tada kai lyg niekur nieko išlindo mieguistas iš daržinės, pasisveikino ir kaip tikras gryčios šeimininkas (nors pirmą kartą matomas) pareikalavo duot skaniai pavalgyti, be visų tų papildomų klausimų. Kaskart mums atvažiavus, susidraugaudavo su bet kuria nauja kompanija. Niekada atvykę nerasdavom jo laukiančio ant slenksčio, jis kaip tikras keliauninkas prisijungdavo kažkur pasivaikščiojimuose: iškėlęs uodegą atlėkdavo iš vidurio laukų sveikindamasis pilna gerkle, o toliau jau traukdavo kartu. Visur kartu: naktinėjimai prie laužo (žinoma, išsikovodavo geriausią vietą), pusryčiai kartu, trobon įsileisk kartu, prie ežero kartu, ir jei manot kad savo draugijoj tarp žmonių turit „kompanijos sielą“, jis kaipmat nuleis ant žemės parodydamas, kad net pačiam linksmiausiam šmaikštuoliui teks atsisveikinti su dėmesiu kai į kiemą įžengia Rodžeris, kitaip (mūsų vadinamas) Bakaloriškių svieto lygintojas.

Dabar nuostabusis Rodžeris iš kaimo atvyko į Vilnių ir čia ieško savo šeimininkų! Perėjus kaime gyvenamas sodybas ir supratus, kad žiemą niekas nesiruošia Rodžeriu pasirūpinti ir net pamaitinti, nebeliko nieko kito kaip čiupt ir parsivežti į prieglaudą…

Rodžeriui maždaug 1,5m., jau paskiepytas, kastruotas ir pasiruošęs priimti naują gyvenimo būdą, šįkart- ne pamesto klajūno, o mylimo augintinio, todėl jei turite galimybę suteikti jam namus (bute, name, ar sodyboje), kreipkitės į "Naminukus" 8 648 30077 (Vilnius)!

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.