Išskirtinės išvaizdos ir labai švelnaus būdo katytė Glesum ieško namų!

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Išskirtinės išvaizdos ir labai švelnaus būdo katytė Glesum ieško namų!

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6176152

Skelbimo aprašas

Susipažinkite- išskirtinė, pilka „marmurinė“ katytė Glesum, kuri vieną dieną tiesiog „išdygo“ viename iš N. Vilnios kiemų. Visi iš karto pastebėjo kaip stipriai ji skiriasi nuo kitų kiemo katyčių, ne tik išvaizda, bet ir savo elgsena.

Skirtingai nuo ten gyvenančių laukinukių, Glesum nesitraukė nuo žmonių. Juose matė daugiau nei galimus maisto šelpėjus, jų rankos jai buvo paguoda, draugystė ir šiluma. Akivaizdu, jog ji buvusi naminė katytė per kažkokią baisią klaidą atsidūrisi gatvėje. Ji taip prisirišo prie ją šeriančios moters, kad žūtbūt nusprendė, jog jos namai, gali tapti ir prieglobsčiu jai, todėl laikui bėgant pati „atsikraustė“ į jos pirmo aukšto balkoną. Deja, jos gelbėtoja priimti katytės į namus negalėjo, ir kol nepaspaudė rimtas šaltukas, kreipėsi pagalbos.

Dabar Glesum „Naminukų“ globoje, nuo pat pirmos dienos tvarkingai naudojasi kraiku, be galo miela ir draugiška. Jau „nublusinta“, „nukirminuota“ ir netrukus bus sterilizuota. Spėjame jog jai gali būti 2-4 metai.

Jei galite įgyvendinti šios nuostabios katytės svajonę ir padovanoti jai namus, skambinkite „Naminukams“ 8 648 30077 (Vilnius)!

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.