Interjero apdailos darbai

Interjero apdailos darbai

Sutartinė
ID: 6652596
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 67
Interjero apdailos darbai
Daugiau
Daugiau nuotraukų (8)

Skelbimo aprašas

Meniniai apdailos darbai, sieninė tapyba, akcentai, interjero planavimas ir kūrimas pagal Jūsų poreikius su specialisto pagalba.
Galime ne tik sukurti naują, bet ir padėti atnaujinti Jums atsibodusią interjero aplinką. Nebūtinai pačiais brangiausiais, bet būtinai efektyviais, originaliais pasiūlymais ir sprendimais: spalvomis, detalėmis, akcentais, baldų perstatymo planais, apšvietimu ir pan.
Interjero atnaujinimas su specialistu visada padės kitomis akimis pažvelgti ne tik į savo aplinką, bet ir į save. Paskatins naujiems žingsniams, pozityviai pakeis emocinę ir psichologinę būseną. Tai gali būti puiki dovana ne tik sau, bet ir artimam žmogui. Nedelskim, laikas ne tik „geriausias gydytojas“, bet ir brangiausias.
Atsakome už savo ir mūsų organizuojamų reikalingų statybinių apdailos darbų vykdymą ir kokybės priežiūrą pagal suderintą bendrą interjero ar jo dalies įvaizdį.
Darbus koordinuoja darbų ir projektų vadovas, technikas architektas ir inžinierius statybininkas, turintis atitinkamą aukštąjį išsilavinimą ir patirtį.
Kainos atitinkančios rinkos įkainius, realios ir sutartinės.
Kiekvienam atvejui parengiama darbų sąmata.
Tel. pasiteiravimui +370 688 55013, el. p. [email protected]

Kontaktai

Vardas
Darbų ir projektų vadovas
Telefonas
Miestas
Vilnius
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai