Individualūs baldai vaikų kambariui už mažą kainą

Individualūs baldai vaikų kambariui už mažą kainą

Sutartinė
ID: 5990130
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 111
Individualūs baldai vaikų kambariui už mažą kainą
Daugiau
Daugiau nuotraukų (9)

Skelbimo aprašas

Baldai lemia vaikų gerą savijautą. Vaikai gerai jausdamiesi savo kambaryje gali atskleisti savo kūrybinį potencialą, saviraišką ir ramiai pailsėti. Vaikų kambariai būna dažniausiai mažiausios kvadratūros, todėl funkcionaliai išnaudoti erdves dėlto, patariama vaikų kambarį suskirstyti į kelias funkcines zonas - miego, žaidimų, mokymosi ir asmeninių daiktų laikymo,tam tinka įvairiausi ergonominiai sprendimai. Erdvę gali sutaupyti dviaukštės lovos arba lova, kuri „išvažiuoja" iš po stalo ar spintos. Todėl, kad siūlome pasinaudoti kokybiškais ir praktiškais sprendimais užsakant vaikų jaunuolio kambarius.
Neapvilkime jais savo vaikų. Kokios galbūt kvailos, beprasmiškos, per drąsios idėjos beknibždėtų jų galvose, leiskime joms atsiskleisti ir realizuotis.Neapvilkime jais savo vaikų.

Mūsų prioritetuose yra svarbiausi kliento lūkesčiai ir poreikiai, kuriuos atliepia kokybiška ir greita gamyba, protinga kaina.

Jeigu turite nestandartinę svajonę kurią norite įgyvendinti savo vaiko kambaryje, specialistai Jums suprojektuos ir pateiks spalvotą versiją.

Baldų gamybai naudojame tik aukštos kokybės, laminuotas plokštes bei stalviršius, kurių turime įvairių spalvų ir tekstūrų.
Slenkančios sistemas gaminame su plokšte, veidrodžiu bei stiklu.

Dirbame be išeiginių dienų, atvykstame Jums patogiu laiku. Suteikiama 24 mėn. garantija

Kontaktinis numeris: +37066973333

Kontaktai

Vardas
Baldainas
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai