Ilgalaikis plaukų tiesinimas ir gydymas keratinu pigiai

Ilgalaikis plaukų tiesinimas ir gydymas keratinu pigiai

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5926491
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 50
Ilgalaikis plaukų tiesinimas ir gydymas keratinu pigiai
Daugiau nuotraukų (4)

Skelbimo aprašas

SUPER PASIŪLYMAS JUMS!
Ilgalaikis plaukų tiesinimas, gydymas keratinu CocoChoco, Inoar, Global Keratin, Encanto,The Best, QOD!
Pamirškite, Jūsų plaukai nebesivels, nesipūs, o plaukų galiukai atrodys kaip katik kirpti! plaukų struktūrą atsistato nuo 70% iki 95%! O vasarą galėsite pamiršti ne tik tiesintuvą bet ir džiovintuvą!

Atlieku ilgalaikį brazilišką plaukų tiesinimą kuris išlieka nuo 2 mėn iki 6 mėn. (priklauso nuo pasirinkto produkto)
Dirbu su 7 produktais "Encanto do Brasil", "Global Keratin- Juvexin" , " CocoChoco" , "QOD", "inoar", "AlfaParf" ir "The Best" profesionalia kosmetika.
Info ir kainas rasite čia www.groziolinija.lt
Skambinkite, rašykite tel. +37061444428
Taip pat galite rašyti facebooke privačią žinutę. Konsutacija NEMOKAMA!


TRUMPAI APIE PRODUKTUS:

COCOCHOCO:
Braziliškas plaukų gydymas su CocoChoco sustabdo plaukų slinkimą, putimasi. Prisodrina plauką natūraliu keratinu,todėl atgauna žvilgesį. Plaukai tampa atsparūs drėgmei, galiukų lūžinėjimui. Plaukų tiesumas išlieka 3-5 savaičių iki 2-4 mėn.(.)
_
ENCANTO do BRASIL :
Ilgalaikis plaukų tiesinimas brazilišku keratinu ENCANTO. Tai yra vienas geriausių variantų, jei pabodo banguoti ir neklusnūs plaukai. Braziliškas keratinas Encanto do Brasil yra išgautas dirbtinai. Plaukai bus tiesūs it styga iki 6-8 mėn. Galvojate kodėl taip ilgai? Kadangi tai braziliškas plaukų tiesinimas ne cheminiu būdu. Cheminiu būdų pasikeistu plaukų struktūra, o po šio tiesinimo termino plaukai grįšta į pradinę plaukų padėti. Encanto poveikį išvysite tą pačią dieną.(.)
_
GLOBAL KERATIN "Juvexin":
Plaukų tiesinimas su Global Keratin “Juvexin - ilgai isliekantis tiesiu plauku susukavimas, blizgesys, glotnumas, birumas. Tinka ir pažeistiems po cheminių, dažymų ir kitokių poveikių plaukams.
Tik “Juvexin - naudojami geriausi ir tyriausi ingredientai, kurie grąžina plaukams jų sveiką, ryškią ir tolygią išvaizdą, užtikrina tiesumą, žvilgesį iki 3-5 mėn. (.)
_
INOAR:
Keratino tiesinimo sistema yra revoliucinis plaukų gydymas, kuris iki 95% pašalina garbanas ir pasišiaušimą. Šis produktas atstato plaukų struktūrą, drėgmės balansą ir šilkinį žvilgesį. Jo formulė yra praturtinta baltojo molio, kakavos aliejumi ir šilko baltymais, kurie skatina turtingą plaukų kondicionavimą ir garbanų mažinimą.
Dabar jūs galite mėgautis itin prabangiais plaukais su minimaliomis pastangomis ir maksimaliu poveikiu!(.)
.
Daugiau informacijos rasite apie kiekvieną produktą www.groziolinija.lt
Taip pat nemokama konsultacija tel. +37061444428

Kontaktai

Vardas
ilgalaikis tiesinimas
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Kaunas
El. paštas