Įgykite KOSMETIKO profesiją per 1 metus!

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Įgykite KOSMETIKO profesiją per 1 metus!

5 000 €
O kiek mokėtum per mėnesį? Pildyti paraišką
ID: 6899002
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 47

Skelbimo aprašas

Asmenims, keliantiems kvalifikaciją ar keičiantiems profesiją, siūlome mokytis pagal CIDESCO grožio terapijos programą ir įgyti tarptautinę grožio terapeuto kvalifikaciją per 1 metus.

Šią mokymo programą gali rinktis tik asmenys turintys medicininį išsilavinimą ar kitą aukštąjį / aukštesnįjį / profesinį išsilavinimą.

Mokykla „Art of Beauty“ yra vienintelė CIDESCO akredituota mokykla Lietuvoje, kuri suteikia tarptautinius CIDESCO grožio terapeuto diplomus. CIDESCO estetikos ir kosmetologijos komitetas jau nuo 1946 m. yra labiausiai pasaulyje pripažinta ir vertinama organizacija estetinės kosmetologijos srityje, o CIDESCO diplomas laikomas prestižiškiausiu grožio terapeuto diplomu visame pasaulyje ir įrodo aukščiausią profesionalumo lygį, atitinkantį tarptautinius standartus. Remiantis Europos kvalifikacijų sandara (EKS), CIDESCO diplomas atitinka 6 lygio kvalifikaciją.

Baigus šią mokymo programą, suteikiama galimybė laikyti valstybinį higieninės kosmetikos kosmetiko egzaminą eksternu ir gauti valstybinį profesinio mokymo diplomą ir įgyti higieninės kosmetikos kosmetiko 4 lygio kvalifikaciją. Valstybinio egzamino metu taip pat gali būti laikomas tarptautinis INFA grožio estetiko egzaminas, kurį išlaikius suteikiamas tarptautinis INFA grožio estetiko diplomas, atitinkantis 5 lygio kvalifikaciją.

MOKYMO PROGRAMOS IŠSKIRTINUMAS

> Unikali galimybė per 1 metus įgyti 3 diplomus!
> Nėra amžiaus cenzo.
> Nereikalaujama darbo patirtis grožio srityje.
> Mokymas vyksta nedidelėse grupėse iki 14 mokinių.
> Mokymas vyksta ir egzaminai laikomi lietuvių kalba.
> Suteikiama visa teorinė medžiaga.
> Laikant valstybinį higieninės kosmetikos kosmetiko egzaminą eksternu, teoriniai dalykai ar jų dalis užskaitomi iš ankstesnių studijų / mokslų.

Mokymosi trukmė: 1 metai
Mokymosi forma: dieninė, nuo 8 iki 14 val. darbo dienomis

Tai intensyvūs vienerių metų mokslai pagal tarptautinę CIDESCO grožio terapijos programą, kuri apima šiuos praktinius modulius:

> Veido priežiūra
> Kūno priežiūra
> Veido ir kūno kosmetinis masažas
> Aparatinės procedūros
> Makiažas
> Depiliacija
> Rankų ir kojų priežiūra

MOKSLŲ KAINA

Mokslų kaina 5000 €. Papildomai už medžiagas mokėti nereikės. Į mokslų kainą taip pat įskaičiuotas parengimas valstybiniam higieninės kosmetikos kosmetiko bei tarptautiniam INFA grožio estetiko egzaminams.

Mokykla “Art of beauty”, Licencijos Nr. 003499,
Adresas: Vingrių g. 6A, Vilnius
El. p. mokykla@aob.lt
Tel.: 8 630 08998, www.mokyklaaob.lt

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.