Įbrėžimus naikinantis pieštukas

Įbrėžimus naikinantis pieštukas

2,61 €
O kiek mokėtum per mėnesį? Pildyti paraišką
ID: 5754087
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 126
Įbrėžimus naikinantis pieštukas

Skelbimo aprašas

Greičiausias būdas panaikinti įbrėžimus ant bet kokios spalvos automobilio!

Šiandien siūlome įsigyti veiksmingą "Fix It Pro" pieštuką automobilio įbrėžimams ir smulkiems defektams naikinti už išskirtinę kainą. Kam mokėti už brangiai kainuojantį įbrėžimų taisymą, jei yra greitai ir veiksmingai įbrėžimus naikinantis pieštukas - sutaupysite ir laiko, ir pinigų!

Šiandien siūloma ypatinga priemonė, kuri greitai ir efektyviai suteikia pagalbą įbrėžimų iškankintam automobiliui, turi būti kiekvieno vairuotojo įrankių dėžėje arba bagažinėje - kad prireikus visada būtų po ranka. Taigi įsigijus šį Mandarinai.lt kuponą, Jums priklausys veiksminga priemonė nenumatytiems atvejams - "Fix It Pro" pieštukas smulkiems automobilio įbrėžimams naikinti - akimirksniu veikianti pagalba ištikimai Jums tarnaujančiai transporto priemonei!

"Fix It Pro" pieštukas - tai nauja universali priemonė, šalinanti automobilio įbrėžimus ir smulkius defektus ant bet kokios spalvos automobilių. Aktyvi formulė, kurioje yra milijonai poliravimo mikrodalelių, užpildo pažeistą vietą ir atkuria pirminę automobilio išvaizdą. Šis pieštukas yra bekvapis, ilgalaikis, netoksiškas, atsparus vandeniui ir tinka visoms spalvoms.

Puikią automobilio įbrėžimų poliravimo priemonę labai paprasta ir lengva naudoti - Jums neprireiks jokių papildomų įrankių! Tereikia atlikti tris paprastus žingsnius: panaudoti pieštuką pažeistoje vietoje, nupoliruoti įbrėžimą ar nubrozdinimą ir tuomet tiesiog nušluostyti. Šis pieštukas kompaktiškas, daug galintis ir tikrai lengvai ras vietą kiekvieno vairuotojo automobilyje. Tiesiog vežiokitės jį visur ir visada, kad netikėtai įbrėžtas automobilis nesugadintų geros Jūsų nuotaikos.

Nepraleiskite šio puikaus pasiūlymo ir "Fix it Pro" maloniai nustebins Jus paprastu naudojimu bei neįtikėtinu veiksmingumu, o su Mandarinai.lt jokių įbrėžimų už ypač gerą kainą! Pamatykite, kaip veikia magiškasis "Fix It Pro" pieštukas ir tikrai susigundysite įsigyti:

Įsigyti galima čia: https://www.mandarinai.lt/brezimus-naikinantis-piestukas

Kontaktai

Vardas
Mandarinai
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Visi miestai
El. paštas