HTC Vive virtualios realybės akinių nuoma

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

HTC Vive virtualios realybės akinių nuoma

50 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 6141325

Skelbimo aprašas

Virtuali realybė“ nėra tik skambūs žodžiai, Jūsų kūnas ir protas skaitmeninę realybę priims kaip tikrovę ir stipriai į ją reaguos. Kad ir kiek bandytume pasakoti apie virtualybę mums nepavyks perteikti tikrojo įspūdžio. Bent kartą gyvenime, tai reikia išbandyti. Neišdildomus įspūdžius garantuoja - VRoom.lt

Tai naujausia rinkoje esanti virtualios realybės įranga kuri leis ne tik pasižvalgyti aplink save, bet ištikro aktyviai būti veiksmo sūkuryje. Tai užtikrins specialūs pulteliai kurie jūsų rankose galės pavirsti kardais, lankų, įvairiais šautuvais, teptuku, teleportacijos įrankiu ir t.t. priklausomai nuo pramogų, ar žaidimų kuriuos pasirinksite. Taip pat įranga leis realiai judėti po kambarį, išsisukinėti nuo puolančių priešų, pasivaikšioti po kalnus ir t.t.

Yra galimybė žaisti grupėje, komandinį žaidimą. Bombos nukenksminimą, kur žmogus virtualybėje bus tiek pat svarbus kiek ir komandos nariai turintys padėti jam nukenksminti bombą realybėje. Tai viena geriausių ir įtempčiausių Team-building patirčių.

Yra galimybė išsinuomoti 2 virtualios realybės įrenginius vienu metu.

Trumpas video apie virtualios realybės įranga:

https://www.youtube.com/watch?v=qYfNzhLXYGc

Užsisakykite mūsų paslaugas ir padėsime jums panirti į virtualybę Jūsų pasirinktoje vietoje: biure, įmonės vakarėlyje ar renginyje klientams. Jei norite pakeisti aplinką ir išbandyti Virtualią realybę ne biure, susisiekite su mumis ir pasiūlysime jums kitą, patogią erdvę.

Mūsų komanda užtikrins puikią nuotaiką ir instruktažą Jum, kad galėtumėte nedelsiant pasinerti į virtualybę.

Rekomenduojame skaičiuoti vienam žmogui mažiausiai 10 minučių, kad spėtų pajusti pabuvimą kitoje erdvėje. Susiekite su mumis nurodytais kontaktais ir mielai atsakysime į visus kilusius klausimus.

Valandos kaina Vilniuje: 50 Eurų

Internetinis puslapis: www.vroom.lt

FB: https://www.facebook.com/vroom.lt/?fref=ts

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.