Gsm signalizacija (veikia nuo judesio)

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Gsm signalizacija (veikia nuo judesio)

40,26 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5596184

Skelbimo aprašas

Parduodu visiškai naujas GSM Mini signalizacijas - blakes su integruotu judesio davikliu. Šis įrenginys savyje turi įmontuotą judesio daviklį (PIR detektorių) ir turi galimybę paskambinti Jums į telefoną kai užfiksuojamas judesys. Gali būti programuojamas telefonu - sms žinutėmis. Labai lengva įdiegti. Į įrenginį yra dedama SIM kortelė, jis veikia kaip telefonas, tiesiog paskambinate į jį ir klausotės, arba nustatote prietaisą siųsdami sms žinutę iš mobiliojo telefono taip, kad jis užfiksavęs, bet kokį judesį skambintų jums į telefoną, taip jūs žinosite kai įsibraus į jūsų patalpas, o atsiliepdami į skambutį galėsite girdėti kas vyksta saugomoje patalpoje.

Paprastas naudojimas. Tiesiog įdedate sim kortelę, paskambinate į ją ir blakė automatiškai atsilieps. Nusiunčiate žinute su tekstu "1111" ir tuomet blakė pradeda fiksuoti judesį. Užfiksavus judesį pasiklausymo įrenginys Jums skambins. Nusiuntus SMS žinutę su tekstu "0000" GSM blakė nebefiksuos judesio pokyčių.


Specifikacijos:

Ypač jautrus mikrofonas, sugauna garsus net iki 10m;
Dviejų krypčių skambinimo funkcija;
Baterija pasiklausymo metu ~6 val;
Įsijungimas nuo judesio
Darbo temperatūra -40~+50'C;
Matmenys 4.2cm x 3cm x 1.5cm .

Komplektacija:

1 x GSM signalizacija su judesio davikliu ir pasiklausymu
1 x Įkroviklis
1 x USB kabelis
1 x Instrukcija (Anglų k.)
1 x Originali dėžutė


******************* PRISTATYMAS *******************

Siunčiu į visus Lietuvos miestus registruotu paštu.
Užsisakant daugiau nei vieną prekę - taikomos siuntimo nuolaidos.

Siuntimo būdai:

1. Greitu Registruotu paštu - užsakius prekes greitu registruotu paštu jums reikęs apmokėti už prekę(-es) i mano banko sąskaitą ir pridėti 8 Lt už siuntimo išlaidas. Prekę(-es) gausite 1-4 darbo dienų bėgyje) Prekes paštininkas atneš Jūsų nurodytu adresu tiesiai į Jūsų namus ir įteiks pasirašytinai.

2. Išperkamuoju paštu - užsakius prekes išperkamuoju paštu pinigus sumokate pašte kai gaunate prekes, šio būdo kainą jums kainuos 8 Lt už siuntimą ir 10 Lt išperkamasis mokestis, išviso 18 Lt. Prekės bus pristatytos į Jūsų artimiausią pašto skyrių 1-4 darbo dienų laikotarpyje. Kai prekė pasieks Jūsų artimiausią pašto skyrių į savo pašto dėžutę gausite pranešimą apie prekės atsiėmimą pašte.


******************** KONTAKTAI ********************

www.perku.96.lt
Tel. 862223583
Skype: perku.96.lt
E-mail. info@perku.96.lt

Prašome peržiūrėti ir kitas mano parduodamas prekes: www.perku.96.lt

raktažodžiai:
klausa klausos aparatas decibelai decibelas garsas garsumas garsiai girdejimo girdeti ausis uz ausies garsus garsai klausai decibelu ausyje į ausy ausį ausinukas stiprus kurcias kurtiems neprigirdintiems stiprinimo girdejimo girdeti ausis uz ausies garsus garsai klausai decibelu prietaisas prietaisu garso stiprintuvas stiprinimo stiprumas ne girdintiems negirdintiems sunkiai girdintiems kurtiems kurcias kurčias apkurtusiems pasiklausymo įranga blakė gsm GSM seklys slapta slaptas stebeti stebejimui apsauga apsaugos stebejimas stebima mobilus mobilusis mobiliakas telefonas telefone telefas judesio daviklis davikliu davikliai signalizacija alermas apsauga signalas policija tigro suolis norgauda patalpu namu apsauga ekskomisaru biuras

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.

Susiję raktažodžiai