GSM pasiklausymo įrenginys Mini GSM blakė

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

GSM pasiklausymo įrenginys Mini GSM blakė

40,26 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5596183

Skelbimo aprašas

Parduodu visiškai naujas mini GSM blakes. Kitaip nei kiti panašūs parduodami prietaisai šis pasiklausimo įrenginys turi ir automatinio skambinimo funkciją t.y. jis automatiškai skambina kai patalpoje yra užfiksuojamas garsas. Šios GSM blakės pagalba galėsite klausytis visko kas vyksta šalia jo. Labai lengva įdiegti. Į įrenginį yra dedama SIM kortelė, jis veikia kaip telefonas, tiesiog paskambinate į jį ir klausotės, arba nustatote prietaisą siųsdami sms žinutę iš mobiliojo telefono taip, kad jis užfiksavęs, bet kokį garsą skambintų jums į telefoną, taip jūs nepražiopsosite nei vieno slapto pokalbio.

GSM blakės specifikacijos:
Ypač jautrus mikrofonas, sugauna garsus net iki 15m;
Budėjimo režimas iki 6 parų;
Pasiklausimo metu iki 4val;
Darbo temperatūra -20℃ to + 55℃
Matmenys 43mm x 31mm x 13mm.


Komplektacija:

1 x GSM pasiklausymo įrenginys (GSM blakė)
1 x Įkroviklis
1 x USB kabelis


******************* PRISTATYMAS *******************

Siunčiu į visus Lietuvos miestus registruotu paštu.
Užsisakant daugiau nei vieną prekę - taikomos siuntimo nuolaidos.

Siuntimo būdai:

1. Greitu Registruotu paštu - užsakius prekes greitu registruotu paštu jums reikęs apmokėti už prekę(-es) i mano banko sąskaitą ir pridėti 8 Lt už siuntimo išlaidas. Prekę(-es) gausite 1-4 darbo dienų bėgyje) Prekes paštininkas atneš Jūsų nurodytu adresu tiesiai į Jūsų namus ir įteiks pasirašytinai.

2. Išperkamuoju paštu - užsakius prekes išperkamuoju paštu pinigus sumokate pašte kai gaunate prekes, šio būdo kainą jums kainuos 8 Lt už siuntimą ir 10 Lt išperkamasis mokestis, išviso 18 Lt. Prekės bus pristatytos į Jūsų artimiausią pašto skyrių 1-4 darbo dienų laikotarpyje. Kai prekė pasieks Jūsų artimiausią pašto skyrių į savo pašto dėžutę gausite pranešimą apie prekės atsiėmimą pašte.


******************** KONTAKTAI ********************

www.perku.96.lt
Tel. 862223583
Skype: perku.96.lt
E-mail. info@perku.96.lt

Prašome peržiūrėti ir kitas mano parduodamas prekes: www.perku.96.lt

raktažodžiai:
klausa klausos aparatas decibelai decibelas garsas garsumas garsiai girdejimo girdeti ausis uz ausies garsus garsai klausai decibelu ausyje į ausy ausį ausinukas stiprus kurcias kurtiems neprigirdintiems stiprinimo girdejimo girdeti ausis uz ausies garsus garsai klausai decibelu prietaisas prietaisu garso stiprintuvas stiprinimo stiprumas ne girdintiems negirdintiems sunkiai girdintiems kurtiems kurcias kurčias apkurtusiems pasiklausymo įranga blakė gsm GSM seklys slapta slaptas stebeti stebejimui apsauga apsaugos stebejimas stebima mobilus mobilusis mobiliakas telefonas telefone telefas judesio daviklis davikliu davikliai

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.