Ground Zero GZCS 100BMW-C100W
Skelbimo galiojimas pasibaigė!
Ground Zero GZCS 100BMW-C100W
ID: 8118860
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 5
Skelbimo aprašas
Tipas: 2-jų juostų komponentinė garsiakalbių sistema automobiliui (BMW speciali)
Galia: 50 W RMS / 100 W max
Varža: 3 Ω
Efektyvumas: 87 dB (SPL 1W/1M)
Dažnių diapazonas: 100 Hz – 25 kHz
Žemų/vidutinių dažnių garsiakalbis: 4" popieriaus kūgis su gumine pakaba
Aukštadažnis: 1" titano dome
Balso ritė: 1.02" varinė, BIMAX® spider
Filtras: Aukštųjų dažnių filtras 150 Hz, 12 dB/oct