Ground Zero GZCF 165NEO-PRO
Skelbimo galiojimas pasibaigė!
Ground Zero GZCF 165NEO-PRO
ID: 8118834
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 5
Skelbimo aprašas
Tipas: 2-jų juostų koaksialiniai automobiliniai garsiakalbiai (SPL)
Galia: 150+50 W RMS / 300+100 W max
Varža: 4 + 4 Ω
Efektyvumas: 96 dB
Dažnių diapazonas: 150 Hz – 20 kHz
Vidutinių dažnių garsiakalbis: 165 mm / 6.5", popierinis kūgis
Aukštadažnis: 25 mm / 1" PEI kompresinis tweeteris
Montavimo diametras: 147 mm
Montavimo gylis: 86 mm