Grigiškės, Plotas 6.52 a.

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Grigiškės, Plotas 6.52 a.

15 400 €
O kiek mokėtum per mėnesį? Pildyti paraišką
ID: 6999649
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 2

Apie

Savivaldybė
Vilniaus m. sav.
Gyvenvietė
Vilniaus m.
Mikrorajonas
Grigiškės
Plotas (a.)
6.52

Skelbimo aprašas

IEŠKOTE SKLYPO SAVO SVAJONIŲ NAMAMS PASISTATYTI IR GYVENTI PUIKIOJE BENDRUOMENĖJE , TAD ŠIS SKLYPAS KAIP TIK TAS, KURIO IEŠKOTE. SU VILNIAUS MIESTU TIES GRIGIŠKĖMIS BESIRIBOJANTI TRAKŲ RAJONO GYVENVIETĖ– VALŲ KAIMAS - VIENA VAIZDINGIAUSIŲ GYVENVIEČIŲ VISIŠKAI ŠALIA VILNIAUS.
VOS UŽ KELIŲ ŠIMTŲ METRŲ TEKA UPĖ NERIS, YRA KELI EŽERAI SU MAUDYNĖMS PRITAIKYTAIS KRANTAIS, VAIZDINGA GAMTA! NUOLAT GYVENANTYS SOLIDŪS KAIMYNAI!
GRIGIŠKĖSE SPARČIAI VYSTOMA INFRASTRUKTŪRA SUTEIKS GALIMYBĘ PATOGIAI IR RAMIAI GYVENTI!
Čia gyvena ir aktyviai veikia Valų kaimo bendruomenė, kuri bendradarbiauja su vietos savivalda tikslu sukurti ir turėti dar saugesnį ir patogesnį žmonių gyvenimą, įkurta saugios kaimynystės grupė, įvažiavus į kaimą pirmoje sankryžoje žmonių saugumui įrengta vaizdo stebėjimo kamera.
Vaizdingose apylinkėse yra tokios lankytinos vietos, kaip “Stirnių piliakalnis”, „Valų mitologiniai akmenys“, Neries regioninio parko direkcijos čia saugomos, prižiūrimos ir tvarkomos Neries pakrantės.
Per artimiausius metus planuojama nuo Grigiškėse pradėto vedžioti dujotiekio tęsti darbus link Valų kaimo, tad dujotiekis atsiras ir čia.

BENDRA INFORMACIJA:
• Adresas - Neries g. 19, Valų k., Lentvario sen., Trakų r.;
• Sklypo plotas – 6,52 arų;
• Paskirtis – sodų;
• Matavimai - kadastriniai matavimai.

SKLYPO YPATUMAI
• Elektra – yra šalia sklypo;
• Vanduo – sodo ir numatoma vietinė;
• Šalia sklypo, už kelių šimtų metrų teka upė Neris, šalia keli ežerai su maudynėms tinkančiomis pakrantėmis;
• Tvarkinga kaimynystė, nuolat gyvenantys kaimynai;
• Patogus privažiavimas iki sklypo;

INFRASTRUKTŪRA
Artimiausioje Vilniaus gyvenvietėje Grigiškėse yra tokie prekybos centrai: IKI, NORFA, MAXIMA XX. Gyvenvietėje trys vaikų darželiai, keturios pradinio ir vidurinio išsilavinimo mokyklos, muzikos ir dailės mokykla, poliklinika, sveikatos centras, kultūros centras ir t.t.

SUSISIEKIMAS
Susisiekimas tiek nuosavu automobiliu iki Vilniaus miesto be kamščių, tiek nuolat kursuojančiu nuo Savanorių pr. autobusiuku Nr. 255 maršrutu Vilnius (Savanorių pr.) – Valai – Vosyliukai – Rykantai. Vilniaus miesto 28-ojo maršruto autobusas. Vaikus į mokyklas Grigiškėse vežioja mokyklinis autobusiukas.

Valų kaime yra veikli bendruomenė, įkurta saugios kaimynystės grupė, įvažiavus į kaimą žmonių saugumui įrengta vaizdo stebėjimo kamera.

Vaizdingose apylinkėse yra tokios lankytinos vietos, kaip “Stirnių piliakalnis”, „Valų mitologiniai akmenys“, Neries regioninio parko direkcijos čia saugomos, prižiūrimos ir tvarkomos Neries pakrantės.

Bendradarbiaujame su visais šalies bankais ir kitomis kredito įstaigomis, kurios mūsų klientams teikia išskirtines paskolų suteikimo sąlygas.
NT brokeriams– kviečiame bendradarbiauti!
Netinka objektas? Kreipkitės – rasime alternatyvų panaudojant brokerių duomenų bazę-tai išskirtinė paieškos paslauga ieškantiems nekilnojamojo turto.
PARDUODATE? Skambinkite – konsultuojame, nustatome Jūsų turto rinkos kainą.

NT BROKERĖ NATALJA PANAVIENĖ, TEL. 8 687 45 798.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.