Graužikų baidymo įrenginys 25m2. Pagaminta Švedijoje.

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Graužikų baidymo įrenginys 25m2. Pagaminta Švedijoje.

14,99 €
O kiek mokėtum per mėnesį? Pildyti paraišką
ID: 6954972
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 7

Skelbimo aprašas

Paskirtis:

Tai ekologiškas ir humaniškas graužikų atbaidymo prietaisas, kuris apsaugos tiek jūsų namus, tiek komercines patalpas nuo žiurkių, pelių ir kitų lauko/vidaus graužikų.
Pranašumai:

1) Įrenginys skleidžia besikeičiančias ultragarso bangas, kurios yra nepakeliamos graužikams ir jie turi palikti patalpas, nes gyventi tampa nebeįmanoma.
2) Prietaisas neturi jokio poveikio žmonėms, katėms, šunims, paukščiams, žuvims ar elektros prietaisams.
3) Pažangi reguliuojamų Ultra bangų kenkėjų atbaidymo sistema (Hygienic Ultra Sonic (UHZ) Customized Pest Repelling System™) tirianti naturalų graužikų elgesį ir jų atbaidymo galimybes tiek atvirose, tiek uždarose erdvėse, taip pat sauganti laidus nuo pragraužimų.
4) Lengva naudoti, tiesiog įjungiamas į rozetę.
5) Švedų sukurta technologija.
6) Nekenksmingas žmogui ir gyvūnams.
7) Veikimas paremtas ultragarso technologija.

NAUDOJIMO INSTRUKCIJA:

1) Įjunkite prietaisą į maitinimo lizdą. Prietaisas iš karto pradės veikti ir žalia LED lemputė signalizuos, kad yra įjungtas.
2) Aukšto dažnio ultragarso signalai negali persiskverbti per kitas medžiagas; tekstilė ir kiti minkšti audiniai absorbuoja signalą. Turėkite omenyje, kad prietaisą reikia pajungti atviroje erdveję, kad būtų pilnai išnaudotas jo efektyvumas.
3) Naminiai gyvūnai kaip žiurkėnai, jūrų kiaulytės ar kiti graužikai taip pat yra jautrūs ultragarsui ir turėtų būti laikomi atskiroje teritorijoje kur nebūtų paveikti dažnio.


Daugiau informacijos, nuorodoje: https://is.gd/XdnRUy

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.