GLISTER koncentruota burnos skalavimo priemonė

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

GLISTER koncentruota burnos skalavimo priemonė

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5025467

Skelbimo aprašas

Paskirtis: Įvairiapusiškai veikianti koncentruota burnos skalavimo priemonė gaivina ne tik burnos kvapą bei rūpinasi visapusiška burnos higiena, bet ir palengvina susikaupusių apnašų šalinimą, 38% padidina dantų valymo poveikį. Ši daugiafunkcinė priemonė naudojama ne tik stomatologijoje, bet ir kitose srityse. Sudėtis: Eteriniai aliejai – pipirinės mėtos, citrininės melisos, paprastosios mėtos, mentolis, gyvatės nuodai, spiritas, vanduo, kamparas, cukranendrės, citrinos sultys, organinės rūgštys, enzimai, alijošius, kava-kava, eukaliptas ir kt. Praskiedus alkoholio kiekis – 1,5%.
Savybės ir privalumai: Įvairiapusis naudojimas. *Aukšta kokybė. *Koncentruota, taupi ir efektyvi – iš koncentrato gaunama 2,69 l tirpalo. *Užtenka 90 skalavimų. *Priklausomai nuo vandens kietumo, PH vertė – 5,4 – 6,2.
Naudojimas:
*STOMATOLOGIJOJE: paradantozė; cinga; dantų kariesas; sialodenitas; gingivitas; paradontitas ir kt. Skalavimo skystis sustiprina dantų valymo efektą iki kelių dešimčių kartų (38%), naudojama prieš valant dantis iki 5 p. p. į skalavimo indelį (skalauti 30 s), kovoja su dantenų kraujavimu, dantų apnašomis, kariesu. Į preparato sudėtį įeina stiprūs augalinės kilmės antiseptikai, kurie kovoja su mikrobais ir bakterijomis. Nerekomenduojama vaikams iki 6 metų.
*GINEKOLOGIJOJE: vaginaliniai kolpitai; pienligė ir kt. išskyros;didelis gimdos kaklelio išsiplėtimas; niežėjimas; herpio virusas; veikia kaip antibakterinė ir lengva kontraceptinė priemonė; gali būti naudojama lytinio akto metu ir kt. Kadangi skalavimo priemonė turi tik augalinės kilmės antibiotikus, jį gali naudoti ir nėščios moterys.
*ANDROLOGIJOJE: įvairiems uždegimams ir lengvoms infekcijoms kaip asmeninės higienos priemonė.
*LOR: tonzilitas (pūlinga angina): 2-5 p. p. į skalavimo indelį. Skalauti gerklę. Sloga: 2 p. p. į skalavimo indelį. Suvilgyti tamponėlius, dėti į nosį ir giliai kvėpuoti.
*GRIPAS IR KT. LIGŲ EPIDEMIJOS: 10-15 p. p. į 200 ml vandens. Supilti į purkštuvą, purkšti patalpas, valyti durų rankenas ir pan.
*APSINUODIJIMAS: 1 p. p. į skalavimo indelį vandens. Išgerti užgeriant dideliu kiekiu vandens.
*TRAUMOS: Durtines- pjautines žaizdas patepti neskiesta priemone. Veikia kaip kraujo tekėjimą stabdanti priemonė, analgetikas ir antiseptikas. *SKAUSMAI: galvos (migreniniai); spazmai; širdies skausmai. Veikia kaip analgetinė priemonė.
*AKIMS: Traiškanas akyse valyti skiediniu – 1 lašas skalavimo priemonės, 30 lašų vandens.
*BUITYJE: troškulio malšinimui: Nedidelį kiekį skalavimo priemonės atskiesti drungname vandenyje ir išgerti.
*KONSERVUOJANT: įlašinti 1-7 lašus į sterilizuojamą vandenį.
9949 - 50 ml

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.