GLISTER įvairiapusiškai veikianti dantų pasta su fluoridu

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

GLISTER įvairiapusiškai veikianti dantų pasta su fluoridu

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5025460

Skelbimo aprašas

Tinkama burnos ertmės higiena svarbi visiems. Kasdieninis dantų valymas GLISTER pasta su fluoru visai šeimai užtikrina sveikus dantis. Atminkite, kad sveiki dantys - tai graži šypsena.
GLISTER dantų pasta dėl specialios formulės profilaktiškai saugo nuo apnašu, karieso, švelniai ir gerai išvalo dantis, gaivina burną, pašalina nuosėdas, atsiradusias vartojant kavą arba rūkant, stiprina dantų emalį ir tuo užtikrina didesnį jų atsparumą rūgštims, sukeliančioms dantų kariesą.
Į dantų pastą įeina valančių medžiagų, panašių į poliravimo ar abrazyvinės medžiagas, kurių užduotis - paremti šepetėlio mechaninio valymo poveiki ir sutrumpinti valymo laiką.
Pasta GLISTER pagaminta naudojant patentuotą valančiąja medžiagą LS 928 (Aluminium silikat), dėl kurios ypatingos formos jau valymo pradžioje juntamas efektas. Kita pastos sudėtinė dalis - drėgmę išsaugančios medžiagos, didinančios pastos atsparumą šalčiui, reikalingos taip, kad pasta nedžiūtų. Rišamoji ir standinanti medžiaga suteikia pastai kremo konsistenciją ir neleidžia iš pastos išsiskirti skysčiams. Putojanti medžiaga (tensidai) neleidžia pastai subraižyti dantų emalio ir padeda pastai vienodai pasiskirstyti, o šepetėlis nuslysta dantų paviršiumi i sunkiausiai pasiekiamas burnos ertmės vietas. Konservantai būtini, kad i pastą nepatektu mikrobai. Pastoje taip pat yra spalvinių medžiagų, kurių vienoje tūbelėje gali būti kelios. Aromatinės medžiagos suteikia pastai malonų ir ilgai išliekanti skoni. GLISTER dantų pastoje naudojamas natūralus mėtų aromatas, gaivinantis burnos ertmę. Saldinančios medžiagos pagerina pastos skonį. Siekiant dantis profilaktiškai apsaugoti nuo karieso, dantų pastose yra du fluoro junginiai. Fluoridai yra tokia medžiaga, kurios pirmiausiai reikia kaulų ir dantų augimui. GLISTER dantų pastoje esantis fluoridas leidžia neutralizuoti pirmuosius, dar nematomus akiai pakenkimus, atsiradusius veikiant rūgštims. GLISTER pastą gali naudoti visa šeima. Kasdien valydami dantis šia pasta, išsaugosite sveikus dantis ir gražią šypsena. Pasta labai taupi - žirnio dydžio kiekio pakanka vienam kartui išsivalyti dantis. Ypatinga GLISTER pastos nauda rodo, kad tai geriausias produktas klientams. GLISTER pasta yra nuostabus firmos Amway produktų puikios kokybės pavyzdys.
Naudojimas: Naudoti burnos ertmės priežiūrai 2 kartus per dieną. Ant šepetėlio reikia išspausti žirnio didumo kauburėlį.
Savybės ir privalumai: Patentuotas valiklis, pašalinantis apnašas nuo dantų, jų nesubraižydamas. * Fluoras saugo nuo karieso. * Kliniškai įrodyta, kad šalina apnašas. * Gaivina burnos kvapą. * Ekonomiška. * Ją saugiai gali naudoti visa šeima.

6833 - 150 ml (200 g) tūbelis
1959 - 50 ml tūbelis

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.