Gintariniai karoliukai šunims ir katėms

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Gintariniai karoliukai šunims ir katėms

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5794891

Skelbimo aprašas

Gintariniai karoliukai šunims ir katėms
Gintaras veikia Jūsų augintinį dviem būdais...
• Gintaras – sakai, kurių sudėtyje yra tam tikrų aromatinių cheminių medžiagų, kurios ir skleidžia sakų bei dervų kvapą. Kai augintinis nešioja šį vėrinį, dėl plauko ir gintaro trinties šis specifinis, žmogui nejuntamas kvapas pasklinda po visą jo kailį. Ir būtent šis, po visą kailį pasklidęs sakų bei dervų aromatas ir atbaido erkes bei blusas.
• Antrasis gintaro veiksmingumo būdas yra jo elektrostatinės savybės. Gintarui trinantis į kailį susidaro statinis elektros krūvis, kuris, kaip ir prieš tai minėtas aromatas, yra labai atgrasus erkėms bei blusoms.
Taigi - kuo ilgiau Jūsų augintis vėrinį dėvi, tuo veiksmingesnis ir naudingesnis šis tampa. Tam, kad vėrinys įgautų maksimalų veiksmingumą, dažniausiai te reikia tik 3 savaičių . Be to, gintaras padeda ir nuo įvairiausių ligų. Jis gydo virškinamojo trakto sutrikimus, kvėpavimo takų susirgimus, peršalimo ligas. Kartais ne visada pastebime, kad mūsų augintinis blogai jaučiasi, bet ant kakliuko uždėti apsaugą - galime visuomet! Kaina priklauso nuo vėrinio ilgio ( nuo 6 iki 9 eur už 1 vnt )
Tel 864395072 Kaunas

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.