Gimtadieniai mergaitėms su karoliukų vėrimu dailės studijoje.

Gimtadieniai mergaitėms su karoliukų vėrimu dailės studijoje.

Sutartinė
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 7254638
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 6
Gimtadieniai mergaitėms su karoliukų vėrimu dailės studijoje.
Daugiau
Daugiau nuotraukų (12)

Skelbimo aprašas

Kūrybiški ir originalūs gimtadieniai Jūsų vaikui vyksta dailės studijoje, Vilniuje. Laikas neprailgsta, dalyviai miklina pirštukus verdami karoliukus ir išsineša nuostabų darbelį, su kuriuo gali pasipuošti.

Kviečiame 6-12-14 m. vaikus švęsti gimtadienį mūsų dailės studijoje Linksmos spalvos.
Studija pritaikyta vaikų kūrybai ir šventei, garantuojame puikią nuotaiką, kūrybos akimirkos džiaugsmą, dar žaidžiame, linksminamės.
Gimtadienio šventės metu siūlomi dailės užsiėmimai:
Vėrimas iš karoliukų, biserio (apyrankės, drugeliai, pakabukai ir kt., pritaikome pagal švenčiančių poreikį);
Juos galime pravesti tik šeštadienį po 16.00 val iki 21.00 , visus sekmadienius ir valstybinių švenčių metu. Kartu ir linksmybės ir vertingi ir įdomūs užsiėmimai vaikui ir jo svečiams.


Jus šventėje pasitinka vaikus gimtadienio šventės vedėja - pageidaujamas personažas (galima rinktis iš keleto variantų) arba tik pasipuošusi dailininkė. Gimtadienį veda dvi dailininkės., jei mergaitės pageidauja padarome šventinį makiažą.

Šventės metų ir vaikai gali tapti personažais – boružėmis, indėnais, dailininkais, bitėmis, fėjomis, peliukais ir kt. pavz. vedėja katytė o vaikai peliukai, sukursime patys per 10-15 minučių karūnas, tada toliau švęsime gimtadienį. puikiai gimtadienis pavyksta ir be kostiumų, užtenka tik mažo makiažo ar be jo. pas mus linksma ir nuoširdi aplinka, tai suteikia gimtadieniui kitokią nuotaiką.

Kaina ir laikus atsiųsime.
gimtadieniai ir su šilko tapyba, ir su veltinio vėlimu, ir su knygelių kūrimu, ir su lėkštelių dekoravimu, ir su keramikos lipdymu, kt.
Plačiau žiūrėkite mūsų svetainėje.
REGISTRACIJA:
8 687 84853,
zimante@linksmosspalvos.lt,

Kontaktai

Vardas
Žimantė
Telefonas
Interneto svetainė
Miestas
Vilnius
El. paštas