Gervė PROPULLATOR 9500-PRO AKCIJA!

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Gervė PROPULLATOR 9500-PRO AKCIJA!

390,99 €
arba skolinkis geriausiomis sąlygomis. Daugiau
ID: 5312824

Skelbimo aprašas

Gervė PROPULLATOR 9500-PRO
Gamintojas: MSW Motor Technics

Gervė PROPULLATOR 9500-PRO iš MSW skirta profesionaliam naudojimui. Ji idealiai tinka keturračiams, priekaboms ir traktoriams. Gervė turi 3-jų pakopų planetarinį mechanizmą ir yra puikiai įrengta (traukimo jėga 9500 lbs (4310 kg), aukšta perdavimo įtampa (santykis 1: 218), variklis 5,5 AG). 3 iš eilės einančios pakopos iki minimumo sumažina variklio nusidėvėjimą ir užtikrina pastovų sukimo momentą.

Pavarų dėžė turi ne tik priekinę ir atbulinę eigą, bet ir rankinę sankabą bei tuščiąją eigą. Tai leidžia tolygiai perritinti lyną rankiniu būdu ir greitai pradėti realią veiklą. Sankabos svirtis yra pagaminta iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno. Du automatiniai stabdžiai užtikrina traukimo proceso nutraukimą ir saugią elektros energios tiekimo apkrovą.

28 m plieninis lynas leidžia naudoti gervę sudėtinguose situacijuose kalnuose. Plieninio lyno skersmuo yra 8,3 mm, jis yra pakankamai stabilus ir gana lengvas. Būgno plotis 22,6 cm. Kablys pagamintas iš grūdinto plieno, taip pat yra skriemulio kablys. Tai suteikia Jums galimybę padvigubinti traukimo galią.

Gervė yra pristatoma be montavimo plokštės.


Pristatome po visą Lietuvą.

UAB Eleoras
Kirtimų g. 2, Vilnius
+370 677 71883
info@mastercity.lt
www.mastercity.lt

*kaina internetinėje parduotuvėje gali keistis

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.