Gerus modeliukus smart išmaniuosius televizorius pigiau

Gerus modeliukus smart išmaniuosius televizorius pigiau

250 €
ID: 8046329
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 56
Gerus modeliukus smart išmaniuosius televizorius  pigiau
Daugiau
Daugiau nuotraukų (12)

Skelbimo aprašas

Sveiki.
taip pat turim savo elektronine parduotuve adresu www.prekiurojus.lt ir feisbuke.Jau prekiaujam 10 metų todėl esame patyrę ir patikimi.Prekes atsirenkam y kokybiškas ir gerus modeliukus ir siūlom pigiau su garantijom.bendradarbiaujam su keliais kolegom .
Taip pat atliekam televizorių ir buitinės technikos remontą profesionalų gerom kainom.atkiktiems darbams suteikiam garantijas.Randamės Kauno Eigulių mikrorajone.Turim daug yvairių modelių televizorių pasirinkimą nuo mažiausios iki didžiausios ystriżainės.populiarių fyrmų ir modelių.ir paprastų ir moderniškų.gerų metų.su 6 menesiu garantija taipogi ir naujų su 2 metų garantija.Atvažiavus y vietą konsultuojame ir padedame ysirinkt tinkamą telelevizorių.Yra atvežimo galimybė.
Iki malonaus :)
Kodėl verta rinktis naudota buitinę techniką

Kad ir kaip viliotų naujausia technika, tačiau visada vertingiausia pasirinkti laiko patikrintą, kokybišką produktą. Naujai gaminamos skalbimo mašinos dažnai pasižymi viena bendra savybe - visos jos yra sunkiai ir brangiai, o dažnai iš viso nepataisomos. Palyginus su senesnių skalbimo mašinų taisymo kainomis, naujos gali padidėti nuo keliasdešimties iki kelių šimtų eurų. Prieš parduodami visas prekes atidžiai patikriname, bei bet kokius gedimus sutvarkome. Taip galite būti užtikrinti jog negausite jau nusidėvėjusios, nepatikimos prekės, o naudositės tik aukšto patikimumo buitine technika.
Kuo naudota buitinė technika skiriasi nuo naujos

Prieš prekes atvežant į parduotuvę, jos praeina ilgą kelią. Pirmiausia kiekvienas produktas atidžiai testuojamas, patikrinamas jo veikimas, techninė būklė. Aptikus bet kokį gedimą, jis yra kokybiškai sutvarkomas. Bet kuri skalbimo mašina, šaldytuvas, džiovyklė, indaplovė ar kita prekė higieniškai išvaloma, todėl galite būti tikri, jog nepajusite jokio skirtumo tarp naujos ar naudotos buitinės technikos. Mūsų kolektyvas pasirūpins, jog jūs liktumėte patenkinti pirkiniu.
Naudotos technikos kokybė

Ne paslaptis jog šių dienų produktai tarnauja labai trumpai. Jokia nauja mašina netarnauja taip, kaip 15 metų senumo automobilis. Kuo tai susiję su buitine technika? Tuo, jog lygiai taip pat ir buitinės technikos gamintojai taupo, savo gaminius gamina taip, jog tarnautų tik garantinio laikotarpio metu. Pasirinkę kelerių metų senumo skalbyklę, džiovyklę, šaldytuvą ar kitą mūsų prekę galite būti užtikrinti jog mūsų produkto kokybė bus lygiai tokia pati, kokią prisimenate.

Kontaktai

Vardas
Kęstas
Telefonas
Miestas
Kaunas
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai