Gemalon™ 500 - stiprios sveikatos ilgus metus garantas

Skelbimo galiojimas pasibaigė!

Gemalon™ 500 - stiprios sveikatos ilgus metus garantas

28 €
O kiek mokėtum per mėnesį? Pildyti paraišką
ID: 5635955
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 57

Skelbimo aprašas

Gemalon 500 (60) :
● saugo ir stiprina organizmo imuninę sistemą;
● normalizuoja žarnyno mikroflorą;
● stabdo patogeninių mikroorganizmų augimą;
● skatina audinių regeneraciją.

Stresas, bloga mityba, medikamentinis gydymas, padidintas fizinis krūvis, senyvas amžius – visi šie faktoriai sumažina žmogaus imuninę sistemą, tokiu būdu tampama lengvu daugelio ligų grobiu. Imunitetas (Imunitas – išvertus iš lotynų kalbos reiškia laisvas) - tai organizmo galimybė apsisaugoti nuo svetimų ląstelių.
Efektyvi organizmo apsauga daugeliu atvejų priklauso nuo antikūnių kiekio (sinonimas - imunoglobulinas), kuriuos organizmas gamina kaip atsakomąją reakciją į svetimkūnius – antigenus, patenkančius į organizmą įvairias keliais. Imunoglobulinas yra labai svarbus efektyviai organizmo apsaugai, jo koncentracija yra pagrindinis imuninės sistemos sveikatos rodiklis. Nusilpusi imuninė sistema gamina mažai imunoglobulino, tuo pačiu sukeldami riziką organizmui. Antikūniai yra specifiniai kiekvienam konkrečiam antigenui, ir jų tikslas – išnaikinti svetimkūnius.

Kompanijos Santegra ™ produktas Gemalon™ 500 – unikalus patentuotas baltymų izoliatas, natūralus imunoglobulino ir kitų imunoproteinų šaltinis, sukurtas organizmo imuninės sistemos išsaugojimui ir sustiprinimui.
Gemalon™ 500 sudėtyje yra tokių baltymų (imunoglobulinų) izoliato kaip ir karvių piene, tik 2,5 kartus aukštesnės koncentracijos. Gemalon™ 500 sudėtyje neturi antibiotikų ir sintetinių hormonų, prisotintų riebalų, laktozės ir kazeino, kas ypatingai vertinga šiame produkte žmonėms, kurie netoleruoja pieno produktų.

Šiuolaikiniame pasaulyje, pastoviai augant patogeninių bakterijų kiekiui, imuninės sistemos palaikymas natūralios ir saugios priemonės Gemalon™ 500 pagalba yra stiprios sveikatos ilgus metus garantas.

Kontaktai

Pardavėjo kontaktiniai duomenys nėra rodomi, nes skelbimo galiojimas pasibaigė.