Gaurometis, Ožkarožė, Ivan Čaj, Kiprej. Иван Чай, Кипрей Узколистный

Gaurometis, Ožkarožė, Ivan Čaj, Kiprej. Иван Чай, Кипрей Узколистный

6 €
ID: 5811653
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 564
Gaurometis, Ožkarožė, Ivan Čaj, Kiprej. Иван Чай, Кипрей Узколистный

Skelbimo aprašas

IVAN ČAI, KIPREI, Gaurometis. Иван Чай, Кипрей Узколистный.

Siūlau įsigyti Ivan Čaj. Produktas kilęs iš ekologiškų vietovių. Pagaminta tik iš laukinių augalų, nes tai nėra masinė komercinė produkcija.
Pagaminta pagal tradicinę receptūrą, rankinių būdų - be "šiuolaikinių prietaisų ir technologijų" pagalbos. Todėl siūlomas ribotas arbatos kiekis. Produkto sudėtis - išskirtinai 100% ankščiau paminėtos žolelės.

Siulomos šios arbatos rūšys:
*Klasikinė - 6eur. / 50 gr.
*Fermentuota - 8,50eur. / 50 gr.
(50gr. - tai 100 puodelių arbatos, ir ją galima plikyti 2–3 kartus).
*Žiedynas (gėlytės) - 15eur. / 120gr. (4 savaičių gydymo kursas; 56 šaukštai vaistažolių) Galima vartoti kaip arbatą.
Įpakavimas: 25 / 50gr.- klasikinė ir ferment.; 60 / 120gr.-žiedynas.

„Ivan Čaj“ - tradicinė rusiška arbata, minima XII a. senosiuose Rusijos metraščiuose. Nuo senų senovės mūsų protėviai turėjo skanios, aromatinės ir gydomosios arbatos iš Chamaenorion augustifolium (lat.) gamybos technologiją. Šimtai tūkstančių svarų per metus "Ivan Čaj" suvartodavo Europos šalis, kur jis buvo žinomas kaip „Ruski Čaj“.
Anglų aristokratai ir monarchai - garsiausi arbatos mėgėjai, ypač vertino puikias „Ruski Čaj“ savybes. Tik 200 metų po Ruski Čaj atsiradimo (XVII a. Pradžioje) - Europoje atsirado kiniška arbata, šiek tiek vėliau - indiška arbata. Dvidešimtajame amžiuje „Ruski Čaj“ gamyba Rusijoje buvo ribota dėl žinomų istorinių įvykių.

Natūralus produktas, be dirbtinių skonių, dažiklių ir GMO. „Ivan Čaj“ turi malonų, švelniai aštrų skonį ir saldų gėlių-žolelių aromatą. „Ivan Čaj“ gaminamas pagal unikalią technologiją, leidžiančią išsaugoti visus „Ivan Čaj“ vitaminus ir naudingąsias savybes - yra klasifikuojamas kaip GYVAS PRODUKTAS.

SUDĖTIS: Ruski Čaj sudėtyje yra iki 20% tanino, flavonoidų, gleivių, pektino ir „B“ grupės vitaminų. Gėlytės turi iki 25 mg nektaro kiekvienoje gėlėje, kas ji apibūdina kaip puikų, medų nešanti augala (iki 400 kg medaus 1 ha). Be to, „Ivan Čaj" sudėtyje yra daug baltymų, kuriuos organizmas lengvai pasisavina - o tai leidžia lengvai ir greitai prisotinti energiją. "Ivan Čaj" gerai pažįsta žmonės atsidūriantys ekstremaliuose sąlygose. Būtent todėl šis augalas yra populiarus tarp medkirčių, medžiotojų ir kelionių mėgėjų.

Unikali yra elementų kompozicija, 100 gr. žalios mases turi:
* Geležis - 2,3 mg.
* Nikelis - 1,3 mg.
* Varis - 2,3 mg.
* Manganas - 16 mg.
* Titanas - 1,3 mg.
* Molibdenas - 0,44 mg.
* Boras - 6 mg.

Žymiais kiekiais yra Kalis, Natris, Kalcis, Magnis, Ličis ir kt. 100g. „Ivan Čaj“ lapuose yra nuo 200 iki 400 mg askorbino rūgšties (t.y. 5-6 kartus daugiau nei citrinoje).
Dėl esamos Geležies, Vario, Mangano šis augalas klasifikuojamas kaip preparatas, gerinantis kraujo formavimosi procesą (hematopoezė), ir kaip preparatas, didinantis apsaugines organizmo funkcijas.
„Ivan Čaj“ sudėtyje nėra kofeino, purino, oksalo ir šlapimo rūgšties - pagrindinių medžiagų apykaitos ligų kaltininkų. Jis nėsukelia priklausomybė, kaip paprasta arbata ar kava.

Unikali sudėtis - tai puikių "Ivan Čaj" gydomųjų savybių priežastis. Dėl didelio vitamino C ir bioflavonidų kiekio rekomenduojamas organizmo atsparumo stiprinimui ir profilaktikai prieš infekcijas, kraujagyslems stiprinti ir aktyviųjų radikalų kaupimuisi užkirtimui (antioksidacinis poveikis). Suriša ir pašalina sunkiuosius metalus. Valo organizmą po įvairių apsinuodijimų: alkoholio, radioaktyvios taršos, gydo ir didina darbingumą .Teigiamai veikia imuninę ir endokrininę sistemas. Yra veiksmingas esant įvairiems uždegiminiams procesams. Turi ryškų raminamąjį poveikį, veikia švelniai migdomai.

Rekomenduojama esant sekantiems negalavimams ir ligoms:
Adenoma,
Prostatos liaukos uždegimas
Sumažėjęs seksualinis potraukis,
Prostatos ligų prevencija,
Piktybinių navikų prevencija,
Aterosklerozė,
Galvos skausmai,
Nemiga,
Hipertenzija,
Nervinis išsekimas,
Nuovargis,
Lėtinis cistitas,
Skrandžio ir dvylikapirštės žarnos opa,
Anemija.

Prekė pasiekiama: Vilnius, Lentvaris.
Kitur siunčiu.

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Предлагаю Иван Чай, Кипрей узколистный - чаи и лечебные сборы.
Зелёный, ферментированный и соцветие.

Это не массовое производство; Травы не со скупки.
Травы собраны в экологически чистых местах.
Весь процесс приготовления осуществляется одним человеком - по древней технологий.

Продукт доступен: Вильнюс, Лентварис.
В другие места высылаю почтой.

Kontaktai

Vardas
Ivan Čaj
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Susiję raktažodžiai

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai