Fliban - moterims libido didinimui

Fliban - moterims libido didinimui

Sutartinė
ID: 7892627
Atnaujintas:
Peržiūrėtas: 23
Fliban - moterims libido didinimui

Skelbimo aprašas

FLIBAN – vartojamas moterų seksualinio potraukio sutrikimui gydyti.
Fliban dar vadinamas moteriška Viagrà.
Fliban veiklioji medžiaga 100mg Flibanserinas.

Smegenys dažnai laikomos svarbiausiu moters lytiniu organu. Didžioji moterų seksualinio susijaudinimo dalis prasideda jos smegenyse. Flibanserinas veikia tris svarbias smegenų chemines medžiagas: dopaminą, norepinefriną ir serotoniną. Šios cheminės medžiagos yra neurotransmiteriai. Jie yra atsakingi už signalų siuntimą tarp smegenų ir kitų kūno dalių per nervų sistemą. Dopaminas ir norepinefrinas yra susiję su seksualiniu susijaudinimu. Tačiau serotoninas prisideda prie seksualinio slopinimo ir gali slopinti lytinį potraukį. Manoma, kad jei šios cheminės medžiagos yra nesubalansuotos – jei dopamino ir norepinefrino kiekis per mažas ir (arba) per didelis serotonino kiekis – moteris gali jausti mažiau seksualinio potraukio. Flibanserinas padidina dopamino ir norepinefrino kiekį, tuo pačiu sumažindamas serotonino kiekį. Tokiu būdu padaugėja cheminių medžiagų, kurios padeda skatinti lytinį potraukį, o sumažina tų, kurios gali slopinti lytinį potraukį.

Dozavimas: 1 tabletė vakare prieš miegą. Didžiausia dozė: 1 tabletė per dieną. Gydymo kursas: 8-28 sav.

Laikymas:
Laikyti sausoje vietoje kambario temperatūroje. Laikymo temperatūra neturi viršyti 25 laipsnių Celsijaus. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Laikyti užrakintą ir atokiau nuo vaikų.

Pristatymas visoje Lietuvoje ir kitose šalyse! Pristatymas neutralioje pakuotėje, paštomatais Omniva, Lp Ekspress, DPD, paštu ir kt. Telefonas susisiekimui bei Viber ir Whatsapp +37063727394. El. paštas: sexpertas@yahoo.com

Kontaktai

Vardas
Sexpertas
Telefonas
Miestas
Visi miestai
El. paštas

Panašūs skelbimai

VIP skelbimai